The Voice Kids
Reklama

Wybuchła śmiechem w "The Voice Kids". Musieli przerwać, bo nie wytrzymała

Do nietypowej sytuacji w "The Voice Kids" doszło z udziałem Idy Nowakowskiej. Jedna z uczestniczek do studia TVP weszła ze swoją kurą. Ta sytuacja kompletnie rozbiła prowadzącą, która musiała przerwać nagrania, bo ze śmiechu nie mogła powiedzieć ani słowa.

Do nietypowej sytuacji w "The Voice Kids" doszło z udziałem Idy Nowakowskiej. Jedna z uczestniczek do studia TVP weszła ze swoją kurą. Ta sytuacja kompletnie rozbiła prowadzącą, która musiała przerwać nagrania, bo ze śmiechu nie mogła powiedzieć ani słowa.
Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać śmiechu w TVP /Natasza Młudzik/TVP /materiały prasowe

Jak wiadomo, siódma edycja "The Voice Kids" to ostatnia, którą prowadzi duet Ida Nowakowska - Tomasz Kammel. Zwolnieni prezenterzy TVP znaleźli się w ostatnim sezonie programu, gdyż ten nagrany był jeszcze przed kadrową rewolucją w stacji.

Na razie nie wiadomo natomiast, czy prezenterzy wrócą na finałowy odcinek na żywo.

Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać śmiechu. Co zaskoczyło ją w "The Voice Kids"?

Nowakowska w "The Voice Kids" wielokrotnie zaskakiwana była przez uczestników programu, ale potrafiła z tego wybrnąć. Tym razem sytuacja ją jednak przerosła. Gdy 14-letnia Marta Mąka do studia przyszła ze swoją kurą, Nowakowska parsknęła śmiechem (zobacz!).

Reklama

"Przepraszam za spóźnienie, ale byłam na spacerze z kurą" - skomentowała uczestniczka, a prezenterka nie mogła z powodu śmiechu nic powiedzieć.

"To jest twoja kura. A jak ma imię?" - pytała Nowakowska, a gdy dowiedziała się, że kura nazywa się Ida, gwiazda poprosiła o przerwę.

"Mam kurę Roksanę, Viki, Anikę, Sarę i Idę, którą przywiozłam" - słyszeliśmy w tle komentarz uczestniczki, a po chwili zobaczyliśmy, jak Nowakowska otrzymała od rodziny Mąki jajka zniesione przez kurę Idę.

"To się nie dzieje. Nie wiem, co dalej" - mówiła krótko. Po chwili usłyszeliśmy głos Tomasza Kammela: "Przepraszam państwa za moją koleżankę Idę. Ale nie kurę Idę".

Marta Mąka zachwyciła w "The Voice Kids"

Ostatecznie jednak Marta Mąka nie została przyćmiona przez swoją kurę. Młoda wokalistka wykonała utwór Toni Braxton "Un-Break My Heart" i odwróciła wszystkie fotele.

"Wiesz, jak ty to emocjonalnie zaśpiewałaś? To jest po prostu sztos! Lubię z takimi głosami pracować, u mnie będziesz mogła spokojnie pracować" - komentowała Cleo.

"Nie bój się mnie, bo ja się nie będę chciała wrzucić w żaden układ choreograficzny. Ty śpiewasz emocje. Ciebie prowadzą emocje i to jest najpiękniejsze, co może wydarzyć się na scenie. Ja bym ci tylko oczy otworzyła do tego wszystkiego, żebyś mi się nie chowała" - stwierdziła natomiast Urbańska.

"Z twoimi dołami, z twoją wrażliwością, z twoją urodą. To będzie tak piękne, że wszyscy padną na kolana" - dodała trenerka.

Jednak jej słowa nie wystarczyły, bo 14-latka trafiła do drużyny Tomsona i Barona.

Kim jest Marta Mąka?

"Marta Mąka w wieku trzech lat razem z zespołem 'Dzieci Jarocina' (nawiązującym swoim repertuarem do Jarocin Festiwal) i starszym bratem Wiktorem zaśpiewała punkowy utwór 'Olewaj system' grupy Ga-Ga. Dziś Marta ma 13 lat, uczy się śpiewu i gry na pianinie; śpiewa też w scholi. Drugą jej pasją są górskie wędrówki. Od pięciu lat jest maniaczką Tatr. Zanim weszła na Rysy, oswajała się z łagodniejszymi szczytami w niższych górach. Trzecie jej hobby to zwierzęta. Marzy o wielkiej farmie, a tymczasem zajmuje się kilkoma kurami (każda ma imię) i przyjacielem - psem Hachiko. Od niedawna jest radną Młodzieżowej Rady Miejskiej w Jarocinie" - czytamy na stronie "The Voice Kids".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | The Voice Kids | TVP | Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy