The Voice Kids
Reklama

Natasza Urbańska nie mogła powstrzymać łez. Wszystko przez córkę!

Natasza Urbańska podczas opowiadania anegdoty dotyczącej swojej córki Kaliny, nie mogła powstrzymać łez. "Kiedy jesteś matką, łzy pojawiają się dużo łatwiej" – wyznała.

Wielkie emocje towarzyszą nie tylko uczestnikom siódmej edycji "The Voice Kids", ale również trenerom. W dotychczasowych odcinkach widzowie mogli zobaczyć wzruszenia i łzy wśród trenerów. Natasza Urbańska, nowa trenerka w tej edycji, coraz chętniej opowiada o swojej nastoletniej córce Kalinie. Wokalistka wróciła pamięcią do wydarzeń sprzed lat, które wciąż budzą w niej silne emocje.

Natasza Urbańska – Wzruszająca opowieść o córce i sile matczynych emocji

"Moment, który mnie kompletnie rozwalił, bo ja sobie nie pozwalam na chwilę słabości, bo scena wymaga. Miałam jubileusz w Buffo, taki swój koncert, taki naprawdę pierwszy. I moja córka, chyba miała wtedy cztery latka, taka maciupcia, pierwszy raz przyszła do teatru. Jeszcze nie wiedziała za bardzo, kim jest mama. Wychodzę na scenę w sukni, uczesana, z mikrofonem, i nagle widzę, jak ona wybiega z rzędu i stoi na środku i krzyczy: 'Mama, mama!'. Widzę ją i... się odwróciłam, myślę: 'Boże, nie zaśpiewam więcej...' - wyznała łamiącym się głosem Natasza Urbańska.

Reklama

Po krótkiej chwili na twarzy trenerki "The Voice Kids" pojawiły się łzy. Urbańska szybko dodała, że od kiedy jest mamą, wzrusza się dużo częściej.

"Kiedy jesteś matką, łzy pojawiają się dużo łatwiej" - mówiła, dodając anegdotę o swojej mamie, która zawsze wzruszała się oglądając filmy. "Teraz mam to samo. Miękka się zrobiłam" - przyznała.

Zobacz też:

Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci. Oto co połączyło trenerkę "The Voice Kids" i wokalistę

Trudne chwile dla Natalii Kukulskiej. Podzieliła się swoim bólem z fanami

Dawid Kwiatkowski oficjalnie potwierdza. Chodzi o "The Voice of Poland" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy