The Voice Kids
Reklama

Jakie wykształcenie ma Cleo? Nie uwierzysz, czym zajmowała się polska gwiazda zanim zdobyła sławę

Podczas "The Voice Kids" często temat z oceniania uczestników schodzi na samych trenerów. Tym razem tak było z Cleo, która zdradziła, jakie jest jej wykształcenie. Czym zajmowała się polska gwiazda zanim zdobyła sławę?

Temat wykształcenia Cleo w "The Voice Kids" wyszedł przy okazji rozmowy z uczestnikiem show Filipem Robakiem, który odwrócił trzy fotele swoim wykonaniem "Permisson To Dance" BTS. Chłopak ostatecznie wybrał Dawida Kwiatkowskiego na swojego trenera, ale wcześniej zdradził, jakie ma marzenia.

"Będę architektem i będę śpiewał i projektował" - mówił Filip, zapytany przez Barona, czym chciałby zajmować się, gdy będzie miał 22 lata.

Reklama

Szybko odezwała się Cleo, która potwierdziła, że jest szansa, aby połączyć śpiewanie i projektowanie. "Ja jestem architektem krajobrazu i śpiewam" - stwierdziła.

Cleo i jej wykształcenie. Co robiła zanim stała się sławna?

Cleo, a właściwie Joanna Klepko, ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta krajobrazu.

Po obronie pracowała w Warszawie jako ekspert od projektowania ogrodów przydomowych i zieleni towarzyszącej budynkom użyteczności publicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na praktykach w paryskiej pracowni Landor, gdzie pod okiem uznanych architektów Nicolasa Wozniaka i Jean Paula Lehfelda wykonywała projekty zagospodarowania otoczenia dla sieci hoteli Tangram. Cleo szczyci się ponadto renomą specjalistki od grafiki komputerowej oraz rysunku odręcznego.

W pewnym momencie Cleo postawiła na śpiewanie. Należała do chóru gospel Soul Connection oraz założyła zespół Dwie Asie, próbowała również sił w "X Factorze", gdzie jednak nie dano jej szansy.

Jej kariera rozwinęła się po rozpoczęciu współpracy z Donatanem, z którym nagrała wielki przebój "My Słowianie" oraz po wyjeździe na Eurowizję w 2014 roku. Od tamtego czasu Cleo stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce z wieloma przebojami na koncie ("Za krokiem krok", "Łowcy gwiazd", "Brać", "Dom").

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy