Mam talent

Reklama

Zobacz przepiękny cover!

Nie trzeba wcale oglądać "Mam talent", by natknąć się na nikomu nieznanych artystów, którzy swoimi coverami rzucają naszymi szczękami o podłogę.

Internet pełen jest amatorów, którzy publikują filmiki z własnymi wykonaniami popularnych utworów. Nie oszukujmy się - większość z tych filmików to bezwartościowa wprawki. Czasami jednak zdarzają się perełki, które robią spore zamieszanie w sieci.

W Polsce głośno jest od jakiegoś czasu o Kasi Popowskiej, która zdecydowała się wziąć udział we wspomnianym "Mam talent". 19-latka regularnie umieszcza swoje wykonania w internecie, niektóre z jej coverów oglądano ponad 100 tysięcy razy. Za granicą jednym z odpowiedników Kasi jest Amerykanin Timothy Gregory.

Reklama

Wokalista nie tylko zadziwia swoimi interpretacjami i głosem, on ze swoich filmików uczynił swego rodzaju misję.

"To jest nasz czas. Twój i mój. Piszemy, nagrywamy, produkujemy, pokazujemy. Każdego dnia tworzymy lepszą rozrywkę niż jakakolwiek telewizja, studio filmowe czy wytwórnia płytowa. Wszyscy jesteśmy gwiazdami. 15 megabajtów sławy dla każdego. Wystarczy się pokazać" - pisze Gregory na swoim profilu w serwisie You Tube.

Jeżeli komuś ta wypowiedź wydaje się odrobinę buńczuczna, to po wysłuchaniu 40-letniego Amerykanina zmieni zdanie.

Zobacz niesamowity cover utworu "Love Will Tear Us Apart" Joy Division:

Ciekawe, ile takich perełek jak Susan Boyle, Ania Teliczan czy Timothy Gregory chowa się między nami, a my nie mamy o tym pojęcia...

Czytaj także:

"Mam talent": 19-latka zachwyci?

O co chodzi z tą Susan Boyle?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joy Division | covery | talent | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy