Mam talent
Reklama

W "Mam talent" swoim głosem roztopiła serca milionów widzów. "Jesteś oszałamiająca"

31-letnia Lachune w półfinale ostatniej edycji "Mam talent" doprowadziła do łez niejednego widza. Wszystko za sprawą jej spektakularnego wykonania przebój Tiny Turner – "The Best".

31-letnia Lachune w półfinale ostatniej edycji "Mam talent" doprowadziła do łez niejednego widza. Wszystko za sprawą jej spektakularnego wykonania przebój Tiny Turner – "The Best".
Simon Cowell był pod wrażeniem występu w "Mam talent". Publiczność również /NBC /

Lachune, a właściwie Lachune Boyd, to 31-letnia nauczycielka śpiewu. Pochodzi z Karoliny Południowej, jednak od 2019 roku mieszka w Fort Worth w Teksasie.

"Jestem tu, bo wzięłam do siebie rady, których udzielam innym. Zawsze mówi się: przejmij inicjatywę, nie zrób się zbyt wygodny, idź po swoje, bądź sobą. W końcu złapałam się na tym, że sama tego nie robię" - komentowała na scenie "Mam talent".

Wokalistka przed jurorami wykonała wielki przebój Coldplay "Yellow" w swojej interpretacji. Część widzów ocierało łzy wzruszenia, część zaczęło wiwatować, ale zdecydowana większość milczała w skupieniu.

Reklama

Już po zakończeniu wykonania publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco, a dołączył do nich tez Simon Cowell.

"Masz przepiękny głos. Jestem tobą zafascynowany. Bardziej ciekawi mnie, co jako nauczyciel powiedziałabyś sobie samej" - komentował juror. "Gdybym była swoim uczniem, biłabym sobie brawo" - stwierdziła uczestniczka.  "Musisz odkryć teraz, w jakiej muzyce chcesz się spełniać. To było znakomite przesłuchanie" - podsumował.

"Było idealnie. Chciałabym słuchać się na okrągło" - stwierdziła Sofia Vergara. "Mam wrażenie, że to na razie przedsmak tego, co możesz nam pokazać" - dodała Heidi Klum. "Twoje życie wkrótce ulegnie zmianie" - przyznał Howie Mandel.

Spektakularny występ w "Mam talent". "Jesteś oszałamiająca"

Podczas półfinału programu Lachune wybrała piosenkę Tiny Turner "The Best". 31-letnia wokalistka ponownie zaczarowała swoim głosem widownię. Również jurorzy byli zachwyceni.

"Wszystko w tym występie było oszałamiające. Ty - oszałamiająca, twój głos - oszałamiający, jesteś po prostu najlepsza" - komentowała Heidi Klum.

"Podziwiam to, że wykorzystałaś piosenkę, którą znają wszyscy i stworzyłaś z niej własną wersję. Miałaś tutaj swój moment. Zarażasz ze sceny dobrocią. Zasłużyłaś na finał"- dodał Simon Cowell.

Zachwycona była również Sofia Vergara, która nie dość, że chwaliła uczestniczkę, to przy okazji krytykowała Howiego Mandela, mającego zastrzeżenia do występu.

"To było spektakularne i jedyne w swoim rodzaju. Wyglądasz przepięknie. Ameryka będzie na ciebie głosować, bo na to zasłużyłaś" - przyznała aktorka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Simon Cowell | Heidi Klum | Sofia Vergara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy