Mam talent
Reklama

Szok na planie "Mam talent". Jurorka miała wypadek!

Do groźnego wypadku doszło na planie nowego programu "Mam talent". Jurorka Heidi Klum zaliczyła bolesny upadek.

Do groźnego wypadku doszło na planie nowego programu "Mam talent". Jurorka Heidi Klum zaliczyła bolesny upadek.
Heidi Klum miała wypadek na planie "Mam talent" /John Salangsang /Getty Images

W drugiej połowie października ruszyły zdjęcia do nowego spin-offu klasycznego "Mam talent" w USA. Tym razem produkcja programu, Simon Cowell i stacja NBC zapowiedzieli nowy projekt pod nazwą - "AGT: Fantasy League".  

Widzowie ponownie zobaczą na scenie byłych zwycięzców i finalistów programu, którzy zrobili największe wrażenie i podbijali sieć. W nowym składzie jury zasiedli: Simon Cowell, Howie Mandel, Mel B oraz Heidi Klum. 

Reklama

Wypadek Heidi Klum na planie "Mam talent". Co stało się jurorce?

Podczas pierwszych dni nagrań doszło do nieprzyjemnego wypadku z udziałem Heidi Klum. Jurorka zaliczyła groźny wypadek. Zdjęcia do programu przerwano, a na plan wezwano medyków.  

Jurorka rozcięła nogę i konieczne było założenie opatrunku. Całość na Instagramie relacjonował Howie Mandel.  

"O mój Boże, musimy kończyć, ale to się stało. W połowie zdjęć Heidi upadła. Zaliczyła spory upadek. A mówią, że bycie jurorem jest proste" - komentował na żywo. Klum dodała natomiast, że cieszy się, że nikt nie widział, jak się wywróciła.  

Sama modelka skomentowała na Instagramie swoją kontuzję. "Żartujecie sobie? To boli jak diabli" - napisała w podpisie. Udostępniła również nagranie, w którym jeden z ratowników poinformował ją, że po ranie na pewno zostanie blizna.  

Kim jest Heidi Klum?

Heidi Klum to światowej sławy modelka, a także gwiazda telewizji. Oglądać można ją m.in. w "Mam talent", "Projekcie Runway". Jest też producentką, prowadzącą i jurorką niemieckiego "Top Model".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | Howie Mandel | Mam Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy