Mam talent

Reklama

Skradł serca milionów widzów "Mam talent". Jurorom brakło słów!

Eduardo Antonio Trevino już od pierwszego występu w "Mam talent" zrobił furorę. W półfinale talent show 11-latek wykonał wielki przebój z filmu Disneya, ponownie zachwycając publiczność oraz jury. "Widzimy właśnie narodziny gwiazdy" - komentował Simon Cowell.

Eduardo Antonio Trevino już od pierwszego występu w "Mam talent" zrobił furorę. W półfinale talent show 11-latek wykonał wielki przebój z filmu Disneya, ponownie zachwycając publiczność oraz jury. "Widzimy właśnie narodziny gwiazdy" - komentował Simon Cowell.
11-letni Eduardo znów podbił serca widzów w "Mam talent" /Trae Patton/NBC /Getty Images

Eduardo Antonio Trevino pochodzi z Meksyku, jednak razem z rodzicami wyprowadził się do Houston w Teksasie. Śpiewa od trzeciego roku życia, a jego idolem jest Vincent Fernandez, zdaniem uczestnika najlepszy wokalista mariachi na świecie.

Śpiewanie było wielkim marzeniem pradziadka 11-latka, jednak musiał je porzucić, gdyż nie zarabiał na tym dużych pieniędzy. Młody Eduardo występem w "Mam talent" oraz chciał uhonorować jego pamięć i spełnić jego marzenie.

Reklama

"Wciąż jestem w szoku". Młody wokalista zachwycił jurorów "Mam talent"

Podczas castingów 11-latkowi towarzyszył jego zespół. Uczestnik wykonał utwór "La Charreada" (zobacz!) i zachwycił wszystkich zgromadzonych na widowni oraz jurorów. Pod ogromnym wrażeniem był też Terry Crews. "Ten chłopak to gwiazda" - krzyczał do kamery.

"Eduardo, jesteś znakomity. Twoja prezencja, twoja osobowość, twój uśmiech, myślę, że będziesz gwiazdą" - stwierdziła Sofia Vergara. "Uwielbiam twój głos i to jak długo potrafiłeś przeciągać dźwięki. Każda nuta, którą wyśpiewałeś, była idealna" - dodała Heidi Klum.

"Czy mi się podobało? Jeszcze jak! Uwielbiam ten występ. Wciąż jestem w szoku, po tym jak zaśpiewałeś. Jesteś bardzo młody, ale wydajesz się być już ukształtowanym wokalistą. Masz naturalny talent" - podsumował Simon Cowell. 11-letni Eduardo bezproblemowo awansował do kolejnego etapu.

"Widzimy narodziny gwiazdy"

Już podczas półfinałowego odcinka (występ młodego wokalisty obejrzano w sieci ponad pół miliona razy) Trevino zdecydował się na wykonanie piosenki z filmu "Coco" - "Remember Me". Jednak Eduardo nie zrobił tego w wersji, jaką zapamiętali widzowie, ale przerobił ją na styl mariachi.

Występ zachwycił jurorów. "Jestem zachwycona, że trafiłeś do 'Mam talent'. Twój występ był perfekcyjny, jesteś materiałem na gwiazdę, zasługujesz, aby na ciebie głosować" - komentowała Sofia Vergara. "Masz wspaniałą skalę, świetnie trzymasz głos" - dodała Heidi Klum.

"Czuję dumę i miłość. Wszyscy zapamiętają właśnie ciebie" - stwierdził Howie Mandel. "Jestem niezwykle szczęśliwy, masz dopiero 11 lat, występ tutaj to ogromny stres, a ty dałeś z siebie wszystko. Jesteś naturalny i pozostajesz oddany muzyce, którą kochasz. Wierzę, że widzimy narodziny gwiazdy" - podsumował.

Ostatecznie Eduardo nie przeszedł głosami widzów do finału. Jednak widzowie i tak wieszczą, że może zrobić wkrótce sporą karierę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Simon Cowell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy