Mam talent

Reklama

Peter Rosalita znów zachwyca w "Mam talent". Jaki przebój wykonał tym razem?

Peter Rosalita jest na najlepszej drodze do finału "Mam talent". 10-latek w spektakularnym stylu wykonał utwór Mariah Carey "Without You".

Peter Rosalita jest na najlepszej drodze do finału "Mam talent". 10-latek w spektakularnym stylu wykonał utwór Mariah Carey "Without You".
Peter Rosalita jest jednym z faworytów do wygrania "Mam talent" / Kevin Winter /Getty Images

10-letni Peter Rosalita od początku obecnej edycji "Mam talent" wprawia w osłupienie jurorów, publiczność oraz widzów.

Uczestnik pochodzący z Abu-Dabi i mający filipińskie korzenie w spektakularnym stylu przedstawił się jurorom na castingu wykonaniem piosenki Celine Dion "All By Myself".

"To był niewiarygodny występ. Miałem ciarki na całym ciele. Masz niesamowity głos i wspaniałą osobowość. Wszyscy się w tobie zakochają po tym występie" - podsumował Simon Cowell. Rosalita otrzymał cztery razy "TAK" i awansował do kolejnego etapu. 

Reklama

W ćwierćfinale programu 10-latek znów pokazał swój wielki talent. Tym razem śpiewając "I Have Nothing" Whitney Houston.

"Jesteś niesamowity, Whitney Houston byłaby z ciebie dumna", "Zapierasz dech w piersiach. Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten głos wydobył się z ciebie" - komentowali jurorzy.

Peter Rosalita w półfinale "Mam talent"

W najnowszym odcinku talent show Rosalita zdecydował się na piosenkę "Without You", która znana jest przede wszystkim z wykonania Mariah Carey. W przeszłości śpiewali ją też Badfinger, Harry Nilssen i Eric Carmen.

Występ zaczął się jednak od niespodziewanych problemów. 10-latek wybrnął z nich jednak zaskakująco dojrzale, kiedy to poprosił o zatrzymanie podkładu i puszczenie go ponownie. Po chwili pokazał pełnię swoich umiejętności.

"To było potężne i urocze. Tak jak ty. Wiesz co, ja po takim początku, wybiegłabym stąd czym prędzej. Ty natomiast zacząłeś jeszcze raz i wypadłeś świetnie" - stwierdziła Heidi Klum.

"Przejąłeś kontrolę nad programem na żywo" - nie krył zachwytów Simon Cowell, który stwierdził, że wzruszył się, gdy usłyszał, jak 10-latek śpiewa "Without You".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Peter Rosalita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy