Mam talent

Reklama

"Mam talent": Paula Biskup ze Złotym Przyciskiem od Marcina Prokopa. Zobacz teledysk "Gorszy stan"

W sieci można już zobaczyć teledysk do piosenki "Gorszy stan". To właśnie tym autorskim utworem 16-letnia Paula Biskup zaczarowała Marcina Prokopa, który wcisnął Złoty Przycisk w programie "Mam talent". Co wiemy o młodej wokalistce?

W sieci można już zobaczyć teledysk do piosenki "Gorszy stan". To właśnie tym autorskim utworem 16-letnia Paula Biskup zaczarowała Marcina Prokopa, który wcisnął Złoty Przycisk w programie "Mam talent". Co wiemy o młodej wokalistce?
Paula Biskup w programie "Mam talent" /TVN

Przypomnijmy, że obecnie trwa 14. edycja programu "Mam talent". Uczestników oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program od pierwszej edycji prowadzi Marcin Prokop. Przez wiele odsłon towarzyszył mu Szymon Hołownia, który od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. Obecnie drugim gospodarzem show jest Michał Kempa - polski komik i stand-uper.

"Mam talent": Paula Biskup ze Złotym Przyciskiem

W sobotnim odcinku castingowym furorę zrobiła 16-letnia Paula Biskup, która wykonała własną piosenkę "Gorszy stan" (sprawdź!). Nastolatka opowiedziała, że chodziła wcześniej na lekcje śpiewu, ale zrezygnowała, gdyż nie są jej potrzebne.

Reklama

"No to zobaczymy, czy nie są ci potrzebne" - powiedziała Agnieszka Chylińska. Po występie stwierdziła, że Paula niczego nie potrzebuje. "Doskonały występ" - dodała.

"Ściągasz światło do siebie, a potem sama nim rozbłyskujesz. Bardzo piękne" - oceniła Małgorzata Foremniak. Wszyscy jurorzy słuchali występu Pauli niemal bez ruchu.

Zachwyty jurorów to jednak nie wszystko - zza kulis wyszedł Marcin Prokop, by nacisnąć Złoty Przycisk. To oznacza, że dziewczyna z miejscowości Turek ma zagwarantowany występ w półfinałach.

"Jest to dla mnie bardzo ważny utwór, który napisałam będąc właśnie w takim gorszym momencie mojego życia. Muzyka zawsze mi pomagała, a moim celem jest pomagać nią również innym :) Zachęcam do jej posłuchania i dziękuję wszystkim, którym się już spodobała i dzięki którym spełniam marzenia" - napisała Paula Biskup prezentując teledysk "Gorszy stan".

Współtwórcą muzyki do tej piosenki jest producent MAVOOI (Adam Związek), który pracował z m.in. Roxie Węgiel, bryską, Martą Burdynowicz, Alą Tracz i Sonią Maselik. Z kolei partie żywych instrumentów nagrał Konrad Wojda, gitarzysta punkrockowej grupy Farben Lehre.

Paula Biskup w 2018 r. próbowała swoich sił w krajowych preselekcjach do Eurowizji Junior z piosenką "Wyliczanka". Ponad 2,9 mln odsłon ma wideo z jej wersją utworu "Ręce w górę" z filmu "Trolle".

Sprawdź tekst piosenki "Gorszy stan" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paula Biskup | Mam Talent | Marcin Prokop | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy