Mam talent

Reklama

"Mam talent": 12-letni Marcin Maciejczak, który doprowadził Agnieszkę Chylińską do łez

Kim jest 12-letni Marcin Maciejczak, który w drugim castingowym odcinku 11. edycji "Mam talent" doprowadził do łez Agnieszkę Chylińską?

Kim jest 12-letni Marcin Maciejczak, który w drugim castingowym odcinku 11. edycji "Mam talent" doprowadził do łez Agnieszkę Chylińską?
Marcin Maciejczak chce być taką gwiazdą jak Zbigniew Wodecki /Mirosław Sosnowski /TVN

Po roku przerwy na antenę TVN powrócił "Mam talent". W 11. serii programu w roli jurorów ponownie występują Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola. Funkcję prowadzących niezmiennie pełnią Marcin Prokop i Szymon Hołownia

W drugim odcinku "Mam talent" nie zabrakło wzruszeń. Tych dostarczył m.in. Marcin Maciejczak.

12-latek na castingu zaśpiewał utwór "Zacznij od Bacha" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Jurorzy nagrodzili chłopca oklaskami na stojąco, co mocno go poruszyło.

Reklama

Posłuchaj utworu "Zacznij od Bacha" w serwisie Teksciory.pl!

Wyjątkowo emocjonalnie na występ Marcina zareagowała Chylińska. "Pokazałeś mi, jak bardzo mi Zbyszka brakuje" - powiedziała wokalistka, po której policzkach spływały łzy.

Chylińska wspominała, że kiedyś Wodecki powiedział jej, że "będą z niej ludzie". Takie same słowa skierowała do 12-letniego uczestnika. Chłopiec usłyszał od jurorów trzy głosy na "tak", co dało mu przepustkę do kolejnego etapu programu.

Marcin Maciejczak jest uczniem siódmej klasy szkoły podstawowej. Od dziecka przejawiał zdolności artystyczne. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę w klasie śpiewu w Warckim Centrum Kultury, gdzie regularnie uczęszcza.

Każdego roku otrzymuje szereg dyplomów i podziękowań za udział w konkursach wokalnych i festiwalach. Największym sukcesem był występ na Open Hair 2016 oraz Grand Prix na XV Kaliskim Konkursie Wokalnym.

Wzorem i inspiracją jest dla Marcina Ariana Grande. Marzy też, by w przyszłości zostać taką gwiazdą jak Zbigniew Wodecki.

Występ Marcina możecie zobaczyć tutaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy