Mam talent

Reklama

Jej występ chwyta za serce! Niewidoma 27-latka oczarowała w "Mam talent"

Ten występ w "Mam talent" roztopił serca nawet najtwardszych widzów. 27-letnia wokalistka Lavender Darcangelo powaliła jurorów oraz publiczność na kolana swoim wykonaniem przeboju Ireny Cary. Jak oceniono ją w programie?

Ten występ w "Mam talent" roztopił serca nawet najtwardszych widzów. 27-letnia wokalistka Lavender Darcangelo powaliła jurorów oraz publiczność na kolana swoim wykonaniem przeboju Ireny Cary. Jak oceniono ją w programie?
Simon Cowell i reszta jury byli pod wrażeniem występu 27-letniej uczestniczki /Trae Patton/NBC/NBC /Getty Images

Lavender Darcangelo to 27-letnia wokalistka pochodząca z Fitchburg w stanie Massachusetts. Piosenkarka jest niewidoma oraz zdiagnozowano u niej autyzm.

"Śpiewam od trzeciego roku życia. Mówić zaczęłam, gdy miałam cztery i pół roku. Ponadto mam spektrum autyzmu i jestem niewidoma" - mówiła na scenie "Mam talent".

"Mam ogromne marzenia i chcę wybudować szkołę, gdzie dzieci będą uczyć się tego, czego są ciekawe" - komentowała powód, dla którego przyszła do programu.

Reklama

"Mój tata nazywa się Will. Adoptował mnie po tym, jak poznaliśmy się w trakcie szkolnego programu, gdzie pracował" - komentowała pytana,  z kim przyjechała do programu.

Mężczyzna zdradził, że on i jego mąż, widząc problemy dziewczyny zdecydowali się wziąć ją pod swoją opiekę, chociaż nie było to proste z różnych względów proceduralnych.

Znakomity występ w "Mam talent". 27-latka wzruszyła do łez ludzi na widowni

Darcangelo w programie wykonała piosenkę Ireny Cary "Out Here On My Own" i zachwyciła wszystkich na sali.  Po występie otrzymała długie owacje na stojąco.

"To była sensacja! Wszystko, co tu się wydarzyło, było magiczne, po prostu magiczne. Masz ogromny talent, masz wspaniałą osobowość. Robimy ten program, żeby spotkać m.in. ludzi takich jak ty. Jestem szczęśliwy, że przyszłaś tutaj podzielić się swoim talentem. To było niezwykłe" - komentował Simon Cowell.

"Zapomniałam, że muszę cię ocenić. Po prostu świetnie się bawiłam. To było piękne" - stwierdziła Sofia Vergara. "Twój śpiew daje wszystkim nadzieję, że możemy spełnić swoja marzenia" - dodał Howie Mandel.

"Czuję, że się zakochałam. Ta podróż jest niezwykła i liczę, że będę twoją cheerleaderką do końca" - mówiła Heidi Klum, po czym nagrodziła występ 27-latki Złotym Przyciskiem. Nagranie z "Mam talent" z Darcangelo obejrzano ponad 600 tys. razy w ciągu niecałej doby.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy