Mam talent

Reklama

Gwiazda "Mam talent" walczy o życie w szpitalu. Lekarze nie wiedzą, co mu jest

Michael Grimm, wokalista i gitarzysta, który w 2010 roku wygrał piątą edycję "Mam talent" w Stanach Zjednoczonych, przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Jego żona prosi fanów muzyka o modlitwy.

Michael Grimm, wokalista i gitarzysta, który w 2010 roku wygrał piątą edycję "Mam talent" w Stanach Zjednoczonych, przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Jego żona prosi fanów muzyka o modlitwy.
Michael Grimm wygrał piątą edycję "Mam talent" /NBC/NBCU /Getty Images

Michael Grimm do szpitala trafił pod koniec maja. Jego żona przyznała, że stan jej męża jest poważny. Przez długi czas mężczyzna był podłączony do respiratora, a oddychać samodzielnie zaczął dopiero 6 czerwca.

Lucie Grimm wyznała, że 44-letni muzyk "walczy o życie". Problemy zdrowotne trapiły jej męża kilka miesięcy - brakowało mu sił, nie mógł normalnie funkcjonować. Gdy jego stan się pogorszył, Grimma zabrało pogotowie. Od tamtego czasu lekarze nie potrafią ustalić, co dzieje z się ze zwycięzcą "Mam talent".

Reklama

"Michael nie reagował, nie podnosił głowy, zaczął bełkotać" - wspominała kobieta, która dodała, że jej mąż został zabrany na intensywną terapię oraz podłączony do respiratora. U muzyka wykluczono udar, a obecnie przeprowadzają szereg badań, które mają pomóc ustalić przyczynę problemów artysty.

"Dobrą wiadomością jest to, że może samodzielnie oddychać. Nadal jest na silnych lekach, które stabilizują jego funkcje życiowe" - dodała Grimm.

Lucie podziękowała za wsparcie wszystkim fanom oraz poprosiła o dalsze modlitwy za zdrowie jej męża. Przyznała również, że jego powrót do zdrowia może być bardzo długi.

"Michael musi całkowicie odzyskać świadomość. Ma zniszczone struny głosowe z powodu użycia respiratora, musi dojść do siebie fizycznie oraz psychicznie" - wymieniała Grimm, sugerując, że rehabilitacja artysty potrwa kilka miesięcy.

Kim jest Michael Grimm?

Michael Grimm zdobył popularność za sprawą udziału w piątej edycji "Mam talent" w USA, którą ostatecznie wygrał pokonując Jackie Evancho. Grimm zachwycił jury w składzie: Howie Mandel, Piers Morgan i Sharon Osbourne.

Dzięki sukcesowi w programie Grimm zgarnął milion dolarów, jednak jego kariera nie potoczyła się tak, jak mógłby zakładać. Muzyk grał gównie w małych klubach i kasynach w Las Vegas. Wydał łącznie sześć albumów, każdy z nich przeszedł bez echa.

W 2011 roku, po wygraniu "Mam talent", podpisał kontrakt z wytwórnią Epic Records i wydał w niej płytę "Michael Grimm", jednak wsparcie dużej wytwórni również nie pomogło osiągnąć mu sukcesu.

W 2020 roku Grimm wrócił do "Mam talent". W edycji mistrzowskiej odpadł w pierwszym etapie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Grimm | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy