Mam talent

Reklama

Fatalnie wyglądający wypadek w "Mam talent". Boli na sam widok!

Do sieci trafiło nagranie z fatalnie wyglądającego upadku Heidi Klum na planie "Mam talent". Telewidzom oraz samej jurorce pokazał je Jimmy Fallon w swoim programie.

Do sieci trafiło nagranie z fatalnie wyglądającego upadku Heidi Klum na planie "Mam talent". Telewidzom oraz samej jurorce pokazał je Jimmy Fallon w swoim programie.
Nagranie z upadkiem Heidi Klum w "Mam talent" pokazano w telewizji /NBC /

W drugiej połowie października ruszyły zdjęcia do nowego spin-offu klasycznego "Mam talent" w USA. Tym razem produkcja programu, Simon Cowell i stacja NBC zapowiedzieli nowy projekt pod nazwą - "AGT: Fantasy League".  

Widzowie ponownie zobaczą na scenie byłych zwycięzców i finalistów programu, którzy zrobili największe wrażenie i podbijali sieć. W składzie jury zasiedli: Simon Cowell, Howie Mandel, Mel B oraz Heidi Klum. 

Reklama

Wypadek Heidi Klum na planie "Mam talent". Musieli przerwać program

Podczas pierwszych dni nagrań doszło do nieprzyjemnego wypadku z udziałem Heidi Klum. Jurorka zaliczyła groźny wypadek. Zdjęcia do programu przerwano, a na plan wezwano medyków. Jurorka rozcięła nogę i konieczne było założenie opatrunku. Całość na Instagramie relacjonował Howie Mandel.  

"O mój Boże, musimy kończyć, ale to się stało. W połowie zdjęć Heidi upadła. Zaliczyła spory upadek. A mówią, że bycie jurorem jest proste" - komentował na żywo. Klum dodała natomiast, że cieszy się, że nikt nie widział, jak się wywróciła.  

Sama modelka skomentowała również całą sytuację i dodała, że jeden z ratowników poinformował ją, że po ranie na pewno zostanie blizna. 

Nagranie z upadku Heidi Klum trafiło do sieci! Pokazał je Jimmy Fallon

Teraz szczegóły tego, co stało się na planie "Mam talent" Klum ujawniła w programie Jimmy'ego Fallona. Sam prowadzący otrzymał natomiast nagranie od NBC i pokazał je telewidzom. Upadek jurorki można zobaczyć o 1:57.

"Na początku zdjęć na planie coś ci się przydarzyło. Zobaczmy ekskluzywne nagranie" - zapowiedział, a gdy zobaczył nagranie aż złapał się za głowę.

Klum przy okazji zdradziła, co działo się na planie zaraz po jej upadku. Mel B miała pretensje do jurorki, że prawie przewróciła i ją, natomiast Simon Cowell doradził koleżance, aby robiła więcej tego typu rzeczy na nagraniach. 

Fallon następnie pokazał zdjęcie z raną jurorki, a ta powiedziała, że pierwszy raz w życiu jej rana była klejona. "To niesamowite. Przynoszą klej i robią to zamiast szwów" - mówiła.

Kim jest Heidi Klum?

Heidi Klum to światowej sławy modelka, a także gwiazda telewizji. Oglądać można ją m.in. w "Mam talent", "Projekcie Runway". Jest też producentką, prowadzącą i jurorką niemieckiego "Top Model".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Heidi Klum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama