Mam talent

Reklama

Doda z Wojewódzkim?

Możliwe, że w nowym programie "Mam talent" w roli jurorów wystąpi najbardziej wybuchowy duet telewizyjny.

Jak oficjalnie wiadomo, jednym z jurorów będzie Kuba Wojewódzki. Z informacji nieoficjalnych wynika, że producenci programu wysłali propozycję również do menadżera Dody. Artystka podobno wyraziła zainteresowanie udziałem w show.

Wojewódzki miał już przyjemność spotkania się z Dodą, którą zaprosił do swojego autorskiego programu w charakterze gościa. Wizyta zakończyła się wiązanką wyzwisk pod adresem prowadzącego, którego piosenkarka wyzwała od "chamów i prostaków".

Kuba Wojewódzki swoją pozycję w telewizji zbudował na - kontrowersyjnych i często balansujących na granicy dobrego smaku - wypowiedziach w programie "Idol". Doświadczenia w roli jurora nie można mu więc odmówić. Nie inaczej sprawa ma się z Dodą, która ostatnio straciła posadę jurorki w zawieszonym przez TVP 2 show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Warto dodać, że zawieszonym w dużej mierze z powodu budzącego niesmak dużej grupy widzów zachowania Dody.

Reklama

Castingi do programu "Mam talent" odbyły się już w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Tłumnie przybyli na nie ludzie posiadający niezliczoną ilość talentów, m.in. mistrzowie jo-jo, fakirzy, komicy, tancerze, śpiewacy, treserzy dzikich zwierząt, a nawet czterdziestoosobowa orkiestra dęta.

Już w czerwcu wybrani uczestnicy zaprezentują się trzyosobowej grupie jurorów. To oni zdecydują kto zakwalifikuje się do kolejnych etapów programu.

Producentem programu jest firma FremantleMedia Polska, która wcześniej wyprodukowała "Idola", a obecnie realizuje m.in. program "Kuba Wojewódzki".

"Mam talent" pojawi się na antenie TVN we wrześniu 2008 roku.

Wirtualnemedia.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | The Dumplings | dodaj | Kuba Wojewódzki | Kuba | talent | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama