Eurowizja Junior 2021

Reklama

Eurowizja Junior 2021: Sara James po próbie generalnej! [ZOBACZ WIDEO!]

18 grudnia odbyła się próba generalna przed finałowym koncertem Eurowizji Junior 2021. Sara James wystąpiła jako trzecia. Zobacz wideo z próby!

18 grudnia odbyła się próba generalna przed finałowym koncertem Eurowizji Junior 2021. Sara James wystąpiła jako trzecia. Zobacz wideo z próby!
Sara James będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2021 /Pawel Wodzynski /East News

Główny koncert Eurowizji Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia o godzinie 16. Jedną z faworytek do zwycięstwa w konkursie jest Sara James z Polski.

Trzy dni przed finałem imprezy odbyła się druga próba 13-letniej wokalistki. Polka dwukrotnie zaprezentowała się na scenie, a jej występ oglądali dziennikarze, którzy przychylnie wypowiadają się na temat scenicznej prezentacji artystki.

Nagranie z drugiej próby nie zostało udostępnione tego samego dnia. Organizatorzy pokażą je dopiero w piątek o godzinie 20:00, gdy otworzą możliwość głosowania internautom na swoich faworytów.

Reklama

Na scenie 13-letnia Sara James wystąpi w towarzystwie pięciu tancerek - ich choreografię specjalnie przygotował Agustin Egurrola i jego Egurrola Dance Studio.

Jak głosować na Sarę James? Sprawdź!

Sara James podczas próby generalnej! Zobacz jak wypadła!

Próby odbyły się wg. kolejności konkursowej, która została wybrana za pomocą lodowania podczas otwarcia tegorocznej Eurowizji. Oznacza to, że Sara wystąpiła jako trzecia.

Z opinii krążących po sieci dowiadujemy się, że Sara czuje się mniej zestresowana na scenie, na jej twarzy częściej gości uśmiech. Podczas próby dopracowano ujęcia kamerowe.

Zobaczcie sami jak Sara James wypadła podczas dzisiejszej próby!

Sara James zdradza, jak czuje się przed wielkim koncertem

Wokalistka oceniając swój występ i tego, jak będzie wyglądał w rozmowie z eurowizja.org użyła słowa "magiczny".

"Jest pięknie! Są piękne wizuale, bardzo ładna kolorystyka. Tancerki są genialne, jest piękna choreografia... I moja sukienka też jest piękna" - komentuje. Wokalistka opowiadając o swojej piosence przyznała, że jej motywem przewodnim jest apel, aby się nie załamywać i nie poddawać.

James przyznała również, że jej ulubionymi piosenkami z tegorocznej Eurowizji Junior są utwory z: Francji, Armenii, Hiszpanii i Ukrainy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy