Eurowizja 2023
Reklama

Blanka wystąpiła półfinale Eurowizji 2023. Jej taniec będzie hitem! [WIDEO]

Blanka z piosenką "Solo" wystąpiła na eurowizyjnej scenie w Liverpoolu. Zobacz, jak zaprezentowała się na oczach milionów widzów

Blanka z piosenką "Solo" wystąpiła na eurowizyjnej scenie w Liverpoolu. Zobacz, jak zaprezentowała się na oczach milionów widzów
Blanka na scenie w Liverpoolu /Martin Meissner/Associated Press /East News

Blanka w drugim półfinale Eurowizji 2023, która w tym roku odbywa się w Liverpoolu, wystąpiła jako dziewiąta (posłuchaj!).

Występ Polki od pierwszych prób wzbudzał mnóstwo emocji wśród dziennikarzy oraz fanów. Jak ostatecznie wyglądał występ Blanki?

Tak wyglądał występ Blanki na Eurowizji!

Podczas występu Blanki za jej plecami widoczne były tropikalne wizualizacje, a sama wokalistka pojawiła się na scenie w pomarańczowo-fioletowej stylizacji.

Reklama

Na scenie piosenkarce towarzyszyły dwie tancerki i dwóch tancerzy, pojawiły się także fajerwerki, które wieńczyły ostatni refren. Nie zabrakło szeroko komentowanych na próbach Blanki nakładek i efektów graficznych. Widzowie mogli zobaczyć sztuczny ogień, różową mgłę, a nawet hologram Blanki. 

Ostatecznie ekipa Blanki umieściła w swoim występie tzw. dance break, podczas którego Blanka mogła zaprezentować swoje taneczne umiejętności.

Zobacz występ Blanki na Eurowizji:

Kto wystąpił z Blanką na scenie Eurowizji?

Eurowizyjny występ Blanki z piosenką "Solo" przygotowała Paulina Maciejewska, która w tej roli zastąpiła Agustina Egurrolę, jednego z jurorów w preselekcjach. Egurrola odpowiadał za ostatnie układy taneczne naszych reprezentantów na Eurowizji.

W składzie tanecznej ekipy znaleźli się także Maja Rolewska (związana niegdyś z Grupą Taneczną NEXT Tomasza Barańskiego), pochodzący z Portugalii Bruno Duarte (można go zobaczyć wśród tancerzy w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie) i Oliwier Kondrat (zagrał w teledysku "Rok tygrysa" Young Leosi).

Zgodnie z regulaminem Eurowizji na scenie może znaleźć się maksymalnie sześć osób. Chórki w piosence "Solo" nie były śpiewane na żywo, tylko odtworzone z wcześniejszego nagrania, a Blanki nie wspierał żaden wokalista.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | Eurowizja 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy