Reklama

Życie 16-latki nie takie różowe

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Party in the USA" amerykańskiej wokalistki Miley Cyrus. Singel promuje minialbum "The Time Of Our Lives".

Najpopularniejsza 16-latka Ameryki nie ma ostatnio łatwego życia. Tak zwani oburzeni rodzice regularnie wysyłają do Disneya (pod skrzydłami słynnej wytwórni Miley wydaje płyty) listy protestacyjne związane z kolejnymi "wybrykami" wokalistki. Niedawno zbulwersował ich rzekomo erotyczny taniec Miley na (przy) rurze. Z perwersyjnym upodobaniem odnotowuje się również coraz krótsze spódniczki młodej piosenkarki.

Reklama

To nie jedyny front zmagań wokaliski z brutalną rzeczywistością amerykańskich gwiazd. Przez wiele miesięcy Miley nękana była przez 53-letniego szaleńca, który koniecznie chciał się z gwiazdką ożenić. Skończyło się skuteczną interwencją policji i aresztowaniem.

Cyrus przyznała niedawno, że ma problemy ze snem z powodu koszmarów, podczas których śnią jej się paparazzi i błyski fleszy. Do tego przypałętało się przeziębienie, przez które musiała odwołać trzy koncerty. Kiedy lekarz oświadczył, że Miley wydobrzała, szefowie od razu wysłali ją z powrotem na trasę koncertową. To rozwścieczyło 16-latkę.

"Muszę wstać o 6:30! Na miłość boską, to mój pierwszy dzień po chorobie! Mogliby wyciągnąć wnioski i nieco zwolnić, ale nieee" - napisała na swoim Twitterze, skarżąc się, że nawet do końca nie wyzdrowiała. Co ciekawe, dzień później jej konto, które śledziło grubo ponad milion internautów, zostało zlikwidowane. Szefom nie spodobały się wpisy?

Niektórzy już teraz przestrzegają, że Miley może podzielić losy Britney Spears. W największym skrócie: szybka sława, potem imprezowanie, używki, depresja, bolesny rozwód, powolne staczanie się i długi powrót do względnej normalności.

Ameryka już od dwóch lat śledzi każdy krok Miley Cyrus. Śledzi i nie wybacza najmniejszych potknięć. Czy Miley okaże się wystarczająco silna, by rozwijać swój talent?

Zobacz teledyski Miley Cyrus na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Miley atakuje paparazzi

16-latka buntuje się

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zycie | USA | Miley Cyrus | życia | Życie | Nie | Destiny Hope Cyrus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje