Reklama

Zaskakująca przemiana Piotra Rubika

Zakończyły się zdjęcia do teledysku "Strażnik raju", który promować będzie nadchodzącą płytę "Opisanie świata" Piotra Rubika. U nas możecie już zobaczyć zapowiedź tego klipu.

Na planie pojawił się Piotr Rubik, solista Grzegorz Wilk oraz... żona kompozytora Agata Rubik, która zaskoczyła wszystkich zupełnie nową stylizacją. Do tej pory znaliśmy Agatę jako subtelną, eteryczną blondynkę. Natomiast w teledysku swojego męża wiarygodnie wcieliła się w ognistą brunetkę.

Reklama

Po raz pierwszy w klipie Rubika zostały zastosowane najnowocześniejsze zdobycze współczesnej techniki. Zdjęcia wykonano w green boxie, które następnie trafiły w ręce grafików komputerowych.

Efektem ma być - jak czytamy w zapowiedzi - "teledysk, w którym zaskakują swoją przemianą nie tylko Piotr i Agata, ale również świat wykreowany przez pomysłodawcę i producenta teledysku firmę FilmSkafander".

Niedawno sam Piotr Rubik zapowiadał w rozmowie z INTERIA.PL, że płyta "Opisanie świata" będzie opowiadać o różnych obliczach miłości, a punktem wyjścia do tekstów autorstwa Zbigniewa Książka była książka słynnego podróżnika Marco Polo "Opisanie świata".

- Bardzo lubię podróżować, jeździć po świecie, te podróże się we mnie kumulują - mówi Rubik.

Na płycie znajdzie się 19 utworów, w których pojawią się brzmienia dotychczas niesłyszane u Rubika. Znajdziemy tam bowiem elementy muzyki rockowej, nowe instrumenty, jak gitara akustyczna, elektryczna, basowa czy perkusja.

- Będzie troszeczkę ostrzej, nowocześnie i mam nadzieję ciekawie - zapowiada kompozytor, który dodaje, że można spodziewać się "jeszcze więcej szaleństwa".

Teksty do wszystkich piosenek, które pojawia się na płycie, napisał wspomniany powyżej Zbigniew Książek. To z nim kompozytor stworzył swoje największe przeboje, m.in. "Niech mówią, że to nie jest miłość" oraz "Psalm dla Ciebie". Jedna z piosenek na płycie została zadedykowana córce Rubika, Helence. Jej tytuł to po prostu "Piosenka dla Helenki".

Duet Rubik-Książek odpowiedzialny jest za przebojowy cykl oratoriów: "Świętokrzyska Golgota", "Tu es Petrus" i "Psałterz Wrześniowy".

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wolf | Przemiany | przemiana | Piotr Rubik | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje