Reklama

Viva Comet: Mezo i utwór pisany "niemalże" krwią

Grupa Afromental oraz Mezo z Ewą Jach to kolejni wykonawcy, którzy zaprezentują się podczas gali Viva Comet 2012 (23 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI).

Afromental w tym roku zdobył nominacje w kategoriach zespół roku, płyta roku i teledysk roku. Grupa w latach 2010 i 2011 otrzymała po cztery nominacje do nagród Viva Comet, które za każdym razem owocowały wyróżnieniami w kategorii zespół roku. Czy podtrzymają tę passę?

Reklama

Raper Mezo także nie poprzestał na jednej nominacji. Oprócz szansy na statuetkę artysty roku, może też zdobyć Viva Comet za najlepszy teledysk na viva-tv.pl.

"Cieszę się bardzo, że po raz kolejny wystąpię na gali Viva Comet. Gdyby jedna z dwóch nominacji zamieniła się w nagrodę, byłaby to najważniejsza nagroda w mojej karierze. Numer 'Kryzys' to bardzo ważny, prawdziwy i pisany niemalże moją krwią utwór. Bardzo się cieszę, że będę mógł razem z Ewą Jach zaprezentować ten numer na żywo. Zupełnie inaczej smakuje nagroda, gdy dostajesz ją za coś tak autentycznego. Liczę więc na głosy tysięcy ludzi, którzy czują uniwersalność tego numeru i nie mogę się doczekać gali!" - wyznaje Mezo.

Wcześniej informowaliśmy, że na gali wystąpią także m.in. Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Kalwi&Remi, Marina czy zespół Video.

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując w internecie na oficjalnej stronie plebiscytu.

W ciągu kilkunastu dni od rozpoczęcia głosowania widzowie i fani oddali już ponad 1,6 mln głosów. Jest to absolutny rekord w historii gali.

Czytaj także:

Viva Comet: Wystąpią Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak

Sprawdź listę nominowanych do Viva Comet 2012!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Viva Comet | Afromental | Mezo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje