Reklama

Virgin: Doda i Tomek Lubert znowu razem

Dorota Rabczewska i Tomasz Lubert zamierzają opublikować nieznane dotąd utwory zespołu Virgin. Piosenki mają pojawić się na specjalnie nagranej wideosesji wokalistki.

Na dyskografię Virgin składają się trzy studyjne albumy. Ostatni - "Ficca" - został wydany w 2005 roku i uzyskał status podwójnej platyny. W trakcie siedmiu lat działalności zespół napisał również kilkanaście utworów, które nie ujrzały światła dziennego.

Reklama

"Stworzyliśmy nowy, bardzo fajny materiał, skierowany głównie do wiernych fanów. Będzie to spora niespodzianka, bo to, co nagraliśmy, jest powrotem do przeszłości. To starsze, niepublikowane dotąd utwory" - mówi Doda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka zaprzecza jednocześnie, że jest w złych stosunkach z liderem Virgin - Tomaszem Lubertem.

"Tomek jest moim wielkim przyjacielem. Za każdym razem, gdy się spotykamy, to wspólnie brzdąkamy. W końcu uznaliśmy, że jest sporo ciekawych piosenek Virgin, których nikt nigdy nie słyszał. Postanowiliśmy więc nagrać sesję wideo z tymi utworami. Będzie do obejrzenia na naszym kanale - The Doda TV" - dodaje Dorota Rabczewska.

Zespół Virgin zakończył działalność w 2007 roku. Po rozwiązaniu formacji Doda rozpoczęła karierę solową, natomiast Tomasz Lubert występował w zespołach Video (2007-09) i Volver (od 2009).

Zobacz teledyski Virgin na stronach INTERIA.PL!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tomek | virgin | Doda | Tomasz Lubert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje