Reklama

Varius Manx: Ciężar porownań

Jak już wszyscy wiemy, w zespole Varius Manx występuje od niedawna nowa wokalistka - Monika Kuszyńska, która wcześniej śpiewała w łódzkim zespole rockowym, a z Robertem Jansonem spotkała się przypadkiem. Roberta od razu zainteresowała młoda, bardzo ciekawie śpiewająca dziewczyna - poprosił ją o zaśpiewanie z Varius Manx kilku piosenek i okazało się, że to jest to!. Jednak Monika, choć przyznaje się, że nie boi się porównań do swych poprzedniczek, nie do końca wie, czy jest na nie przygotowana.

"Ciężko powiedzieć. Wszyscy zadają mi pytanie, czy nie boję się tych porównań. Czy jestem przygotowana, to się jeszcze okaże, bo na razie nie spotkałam się bezpośrednio z krytyką czy oceną negatywną mojej osoby. Szczerze powiem, że nie wiem czy jestem przygotowana. Akurat jestem w tej dobrej sytuacji, że jestem w zespole i wszyscy w nim wspierają mnie i wierzą we mnie, co jest dla mnie bardzo ważne" - powiedziała Monika w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Dodała także, że wiele zawdzięcza Robertowi Jansonowi, który pomaga jej w chwilach słabości.

"Zdarza się, że tracę wiarę w siebie, ale na szczęście Robert jest taką osobą, która potrafi mi takie nastawienie skutecznie wybić z głowy. Jak mam chwile słabości, które nie zdarzają się oczywiście zbyt często, on potrafi dać mi kopa i wszystko jest OK. Na pewno ma na mnie dobry wpływ" - dodała.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciężarów | porównania | ciężar | Varius Manx

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje