Reklama

Reklama

Udane wejście Feel

Zespół dowodzony przez Piotra Kupichę debiutuje ze swoją nową propozycją na 6. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Przypomnijmy, że najnowsza płyta grupy zatytułowana "Feel 2" pokryła się Złotem już w dniu premiery (5 czerwca) - udany debiut w zestawieniu najczęściej kupowanych albumów nie może zatem dziwić. Drugie w dyskografii zespołu wydawnictwo to jednocześnie najwyżej notowana w tym tygodniu nowość.

Wynik Feel byłby jeszcze lepszy, gdyby nie fakt, że album nie jest dostępny w sieci sklepów Empik. Jak donosi "Rzeczpospolita", firma ma poważne, sięgające kilkunastu milionów złotych długi.

Powody do zadowolenia ma przede wszystkim Michał Żebrowski, którego album "Mały książę" znalazła się na samym szczycie listy. Dwupłytowe wydawnictwo, na którym aktor wspomagany przez dzieci czyta popularną powieść Antoine de Saint Exupery'ego, zanotowało imponujący awans z pozycji 18.

Reklama

W czołowej trójce najczęściej kupowanych przez Polaków płyt ponownie znalazł się Eminem, którego album "Relapse" w dalszym ciągu okupuje 3. pozycję. Podium uzupełnia składanka "RMF FM Najlepsza Muzyka 2009".

Na 21. miejscu debiutuje nowy album grupy Placebo - "Battle For The Sun" (zobacz klip promujący to wydawnictwo).

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uda | wydawnictwo | wejście | Feel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama