Reklama

Tropic nie boi się bluzgów (teledysk "O Ola!")

Działający od 10 lat discopolowy zespół Tropic przygotował teledysk do nowej piosenki "O Ola!". Klip możecie już zobaczyć poniżej.

Pochodzący z Żyrardowa zespół zdecydował się na nakręcenie teledysku do utworu "O Ola!", bo piosenka przypadła do gustu fanom na koncertach. Decyzja o produkcji klipu była niemal natychmiastowa - wszyscy w zespole czuli, że może to być ich kolejny przebój ("Chcę być żoną" czy "Kochanie na śniadanie" mają dobrze ponad milion odsłon).

Reklama

Klip "O Ola!" kręcony był w na ulicach Warszawy, a zdjęcia trwały trzy upalne dni.

"Udostępniajcie, chwalcie lub bluzgajcie" - tak teledysk zareklamowali na swoim profilu na Facebooku członkowie grupy Tropic.

Wideo zostało zmontowane w specyficzny sposób: widać na nim trzy oddzielne obrazy, na których są różne ujęcia. Główna opowieść to historia próbującej się odnaleźć pary (wokaliści Krzysiek Makowiecki i blondwłosa Joanna Melon), która w końcu się spotyka, wygłupia i razem dopełnia podróży odlatując balonem do pięknego i lepszego świata. Na jednym z obrazów pojawiają się także oryginalne ujęcia z koncertów Tropic.

Założycielem Tropic jest Krzysiek Makowiecki, któremu towarzyszą obecnie wokalistka Joanna Melon, a także dwaj tancerze: Bartek Kwiatkowski i Mirek Bednarkiewicz (ten drugi występował z m.in. Ich Troje).

Grupa pojawiła się w piątej edycji "Must Be The Music", ale nie przekonała do siebie jurorów. 23 listopada w klubie Speed Club w Rowiskach Starych świętować będzie swoje 10-lecie.

Zobacz klip "O Ola!":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Tropic na stronach INTERIA.PL!

Posłuchaj piosenek zespołu w Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tropic | teledyski | disco polo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje