Reklama

Tola o śmierci Lennona

Kolejny, oryginalny wpis na blogu Toli Szlagowskiej, wokalistki Blog 27.

Młoda gwiazda zachwyca się Johnem Lennonem ("uwielbiam jego piosenki") i wspomina śmierć legendarnego członka The Beatles (został zastrzelony przez szaleńca).

Reklama

"I znowu okazuje się, że nie jestem przystosowana do rzeczywistości; cały czas mi coś nie pasuje, nie pasuje mi to, że ze ktoś go zabił, dlaczego?? Nie rozumiem, w głowie mi się nie mieści. Nie pasuje mi, że istnieje coś takiego jak cierpienie, strach, niesprawiedliwość, wojna" - wylicza Tola w najnowszym wpisie.

"Jak to możliwe, że może się w człowieku zebrać tyle nienawiści, tyle żeby spowodować, że będzie zdolny zabijać? Kto to wymyślił? Jest wiele rzeczy, które budzą we mnie niepokój. No ale trzeba z tym żyć. Zrozumieć cos, co nie ma sensu i przy tym wszystkim zachować spokój" - czytamy.

Wokalistka wypowiedziała się również na temat światowego kryzysu finansowego.

"Myślę, że czyszczenie świata ze zła i chciwości, która jest główną przyczyną kryzysu, zajmie długi czas... nigdy nie będzie perfekcyjnie, bo nie tak jest skonstruowany wszechświat. Ważne, żeby starać się mieć świadomość, co jest dookoła nas i jeżeli mamy wybór, to wspierać rzeczy pozytywne" - kończy optymistycznie Tola Szlagowska.

Zobacz nasz wywiad z liderką Blog 27:

Zobacz teledyski Blog 27 na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Tola Szlagowska | blog | Blog 27

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje