Reklama

Ten moment Magdy Steczkowskiej

Na przełomie 2011 i 2012 roku ma się ukazać nowa płyta zespołu Magda & Indigo, na czele którego stoi Magda Steczkowska. U nas możecie już zobaczyć teledysk do wakacyjnego przeboju "Ten moment".

Utwór "Ten moment" znalazł się w finałowym gronie zakwalifikowanym do konkursu trendy na tegorocznym festiwalu Sopot TOPtrendy. Piosenka autorstwa Magdy Steczkowskiej (tekst) i Tomka Banasia (muzyka) zapowiada nowy materiał zespołu Magda & Indigo.

Reklama

"Dużo będzie na niej żywego grania, co kocham najbardziej!" - mówi Magda Steczkowska.

Teledysk do utworu "Ten moment" nakręcono w Warszawie w hotelu Novotel Airport. W klipie pojawili się przyjaciele wokalistki, ale także pracownicy hotelu oraz dziennikarze, którzy pojawili się na planie. Jedną z nich jest Justyna Tawicka, reporterka naszej telewizji INTERIA.TV.

- Byłam ogromnie wzruszona kiedy na moją prośbę bez najmniejszych oporów a wręcz z entuzjazmem zgodzili się wziąć udział teledysku. Wasza redakcyjna koleżanka była naprawdę fantastyczna w powierzonej jej roli! - opowiada nam Magda Steczkowska, chwaląc udział Justyny.

- "Ten moment" to radosna piosenka i jeszcze radośniejszy klip. Tekst, który udało mi się napisać mówi o tym, że warto wierzyć w siebie, nie poddawać i dążyć do celu który sobie obieramy. Jednym słowem: tekst jest o mnie! - mówi ze śmiechem wokalistka grupy Magda & Indigo.

- Jak dla mnie to idealna piosenka na lato. Śpiewa ją już nawet moja 2-letnia córka - dodaje.

Zobacz teledysk "Ten moment" Magdy & Indigo:

Sprawdź inne teledyski zespołu Magdy Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: steczkowska | Magda Steczkowska | Magda & Indigo | teledyski | TOPtrendy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje