Reklama

Telewizyjny projekt Rihanny

Rihanna i Nicola Roberts, wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud, przygotowują wspólny program telewizyjny, który ma wyłonić młodych, utalentowanych projektantów. Zwycięski strój Rihanna zaprezentuje podczas londyńskiego Wireless Festival.

Gospodynią programu skierowanego do młodych, zdolnych projektantów będzie Nicola Roberts, która znana jest ze swojego zamiłowania do mody.

Reklama

Jak na razie na temat samego programu wiadomo niewiele, nawet jego tytuł pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne: jego zadaniem będzie wyłonienie najciekawszych projektantów młodego pokolenia. Wiadomo już, że zwycięzca zaprojektuje strój, w którym Rihanna wystąpi w lipcu podczas londyńskiego festiwalu Wireless Festival.

Jednak rola Rihanny nie ograniczy się wyłącznie do bycia muzą aspirujących projektantów, będzie ona również producentem wykonawczym show.

"Moda od zawsze mnie inspiruje, to nieograniczone źródło inspiracji. To również modzie zawdzięczam, jaką artystka jestem i jaką estetykę prezentuję" - wyjaśniła Rihanna.

"Jestem bardzo podekscytowana na myśl o tym programie i możliwości współpracy z młodymi projektantami. To wspaniała przygoda móc obcować z odważnymi i kreatywnymi ludźmi" - dodała.

Z podobnym entuzjazmem do całego projektu odnosi się również wokalistka grupy Girls Aloud, Nicola Roberts.

"Jestem bardzo szczęśliwa na myśl o współpracy z Rihanną i poszukiwaniu przyszłych projektantów. Byłam zaskoczona, że to właśnie mnie Rihanna zaprosiła do tego przedsięwzięcia" - stwierdziła piosenkarka.

Będzie to pierwszy telewizyjny projekt Rihanny.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Girls | Rihannie | Nicola Roberts | Rihanna | Girls Aloud | projektanci | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje