Reklama

Tatiana Okupnik: Między Londynem a Warszawą

O nieznanym, wrażliwym obliczu Kuby Wojewódzkiego i swoim napiętym grafiku opowiada Tatiana Okupnik.

W marcu Tatiana Okupnik zadebiutuje jako jurorka polskiej edycji "X Factor". W rozmowie z "Faktem" piosenkarka zaznacza, że ocenianie uczestników show nie jest jej jedynym zajęciem w tym roku.

Reklama

"Mój grafik jest obecnie dość napięty, żyję między Londynem a Warszawą. Teraz szykuję bardzo duży koncert w Anglii, więc tak naprawdę jestem tu tylko na chwilę i zaraz znowu zmykam do Londynu. Poza tym promocja mojej płyty trwa w kilku krajach europejskich, więc przede mną wiele pracy" - opowiada Okupnik.

Wokalistka zdradziła, że jej kolega z jury, Kuba Wojewódzki, wcale nie jest taki, jak się wszystkim wydaje.

"Zawsze mówiłam, że Kuba jest nie tylko bardzo inteligentnym mężczyzną, ale i wrażliwym. Nie od dziś wiadomo, że większość facetów niechętnie przyznaje się do emocji i Kuba na pewno się do nich zalicza. Ale widziałam kilka razy i u niego wzruszenie. Chował się za swoimi okularami, ale ja widziałam!" - emocjonuje się Tatiana.

Przypomnijmy, że Tatiana Okupnik zastąpiła w jury "X Factor" Maję Sablewską. Według nieoficjalnych informacji z Sablewską nie chciał dłużej współpracować Wojewódzki. Po tym jak postawił sprawę na ostrzu noża, kierownictwo stacji zdecydowało się pożegnać byłą menedżerkę Dody.

Agencja TVN / TVN

Czytaj także:

"X Factor": Czy Tatiana Okupnik sobie poradzi?

"X Factor": Dziewczyna z gwiazdką powraca!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik | The X Factor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje