Take That z Robbiem Williamsem: Zobacz klip!

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk brytyjskiego boysbandu Take That do piosenki "The Flood". To pierwszy singel wydany po powrocie Robbiego Williamsa na łono formacji.

Powrót Take That w oryginalnym składzie to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Wielkiej Brytanii, gdzie zarówno boysband jak i Williams cieszą się ogromną popularnością.

Reklama

Robbie oraz lider Take That, Gary Barlow, po 15 latach postanowili zapomnieć o niesnaskach i połączyć siły na jeden album i wielką trasę koncertową. Za reaktywację oryginalnego składu grupy panowie zostaną słono wynagrodzeni - każdy z członków formacji ma zarobić na tym ponad 15 milionów funtów. Łatwo się też domyślić, że najbardziej wzbogaci się Williams, jednak dokładna kwota jest objęta ścisłą tajemnicą.

Już sam początek "wioślarskiego" teledysku do "The Flood" pokazuje, że cała uwaga będzie się koncentrować na Williamsie. To on jest najczęściej pokazywany przez kamerę i to jego wokalna partie otwiera numer.

Williams opuścił Take That w 1995 roku wskutek kłótni z kolegami z zespołu - Garym Barlowem, Howardem Donaldem, Jasonem Orange i Markiem Owenem. Członkowie grupy twierdzą jednak, że czują się obecnie bardziej związani ze sobą, niż kiedykolwiek wcześniej.

7 listopada ukaże się, wyprodukowany przez Stuarta Price'a (The Killers, Madonna, Kylie Minogue, Seal, Pet Shop Boys), album "Progress", zawierający "The Flood".

Zobacz teledysk "The Flood"!

Dowiedz się więcej na temat: Take That | Robbie Williams

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje