Reklama

Skandal w amerykańskim "X Factor"

Konflikt między Simonem Cowellem, twórcą i jurorem "X Factor", a producentem L.A. Reidem wymknął się spod kontroli.

Obaj panowie zasiadają w jury amerykańskiej edycji programu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że to Cowell zatrudnił Reida w "X Factor".

Reklama

To właśnie oni mają w show najwięcej podopiecznych (Reid wszystkich czterech, Cowell trzech) i żaden z nich nie ukrywa, że chce poprowadzić swoich uczestników do ścisłego finału.

Jurorzy już wcześniej kłócili się po występach, ale ostatnio niemal skoczyli sobie do gardeł po występie Drew Ryniewicz, 15-letniej dziewczyny z ekipy Simona.

"Chciałbym skierować swój komentarz do twojego mentora. Ile masz lat? 15? Dlaczego śpiewasz dla 40-latków? Nie rozumiem doboru repertuaru, jesteś taka młoda. Nie wykonujesz muzyki właściwej dla swojego wieku" - krytykował Drew L.A. Reid po tym jak zaśpiewała przebój... 19-letniej Demi Lovato.

Po tych słowach oczy młodej wokalistki zaszkliły się. Z przejęciem zaczęła tłumaczyć producentowi, dlaczego wybrała ten właśnie utwór (zadedykowała go swojej najlepszej przyjaciółce).

"Mam już po dziurki w nosie twojego bezsensownie głupiego krytycyzmu. Twoje słowa są bezzasadne i nietrafione. To piosenka młodej dziewczyny, opowiadasz kompletne bzdury. Starasz się przekonać ludzi, że Drew jest do niczego, to nieprawda. Ona podąża właściwą drogą" - ripostował Simon Cowell.

Dzień później pokazano zakulisowy materiał, w którym panowie stanęli twarzą w twarz i zaczęli się ostro sprzeczać. Reid zażądał wtedy od Cowella, by nakazał wyłączenie kamer.

Zobacz występ Drew Ryniewicz i kłótnię jurorów:


Po raz kolejny świetnie pokazał się 30-letni Josh Krajcik, który tym razem zaśpiewał przebój "Wild Horses" The Rolling Stones. Po tym występie ze wzruszenia popłakała się Nicole Scherzinger:


Czytaj więcej na temat amerykańskiej edycji:

Ostre kłótnie jurorów "X Factor"

Amerykański "X Factor" sukcesem. Będzie druga edycja

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The X Factor | Simon Cowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje