Reklama

Rihanna: Wyobraźnia pracuje

Nowy singel "Te Amo" Rihanny zwyciężył w kolejnym notowaniu plebiscytu Przebój Lata 2010.

Przypomnijmy, że w plebiscycie RMF FM nominowano ponad 40 piosenek. Przebój Lata 2010 poznamy 29 sierpnia, w ostatni weekend wakacji.

Reklama

Piosenki-kandydatki usłyszysz w RMF FM codziennie przez cały dzień oraz w soboty i niedziele w specjalnym programie od godz. 17.30. Program pt. "Przebój Lata" poprowadzi Marcin Jędrych na zmianę z Darkiem Maciborkiem. Z okazji plebiscytu Miasto Muzki uruchomiło stację RMF Przebój Lata, w której nominowane utwory grane są non stop!

"Brzmi trochę nietypowo jak na wakacyjny przebój, ale bywa, że latem właśnie takich numerów nam potrzeba - spokojnych i relaksujących" - komentuje Marcin Jędrych.

"To jest taki kawałek, przy którym wyobraźnia pracuje na podwyższonych obrotach dostarczając wielu ciekawych i inspirujących obrazów. Jestem przekonany, że będzie to jeden tych utworów lata 2010, który na pewno dobrze zakoduje się w naszej muzycznej wyobraźni i z chęcią będziemy do niego wracać" - dodaje prezenter RMF FM.

Przypomnijmy, że "Te Amo" to już piąty singel promujący wydaną jesienią 2009 roku płytę "Rated R".

Na Przebój Lata 2010 możecie głosować tutaj. Oddając głos, uzasadnij wybór lub napisz recenzję utworu. Co tydzień na autora najciekawszej odpowiedzi czeka odtwarzacz mp4 i inne nagrody.

W teledysku do "Te Amo" udział wzięła modelka i aktorka Laetitia Casta ("Asterix i Obelix kontra Cezar"), która zagrała intymnie zbliżającą się do Rihanny femme fatale. Francuska piękność ma na koncie także występ w klipie Chrisa Isaaka do piosenki "Bady Did A Bad, Bad Thing". "Jestem bardzo dumny z tego, co zrobiliśmy" - napisał na swoim Twitterze reżyser Anthony Mandler, który współpracował już Rihanną przy tworzeniu klipów do "Russian Roulette""Disturbia".

Zobacz teledysk do "Te Amo"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF FM | Rihannie | RMF | wyobraźnia | przebój | Rihanna | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje