Reklama

Przespała się z chłopakiem. W ramach przeprosin ścięła włosy

Minami Minegishi z japońskiego girlsbandu AKB48 obcięła włosy w ramach przeprosin za swoje zachowanie. 20-letnia wokalistka... spędziła noc ze swoim chłopakiem.

Skąd zatem całe zamieszanie? Ostatnio Minami otrzymała ostrzeżenie od menedżmentu AKB48 (w Japonii ten 64-osobowy girlsband to społeczny fenomen), że złamała zasadę niespotykania się z chłopakami.

Reklama

Tymczasem 20-latka została sfotografowana, gdy opuszczała apartament swojego chłopaka, tancerza Alana Shirahamy.

Wcześniej za takie same "przewinienia" z zespołem pożegnały się Natsumi Hirajima i Rumi Yonezawa.

Dlatego na oficjalnej stronie AKB48 pojawiło się czterominutowe wideo, w którym Minami Minegishi przeprasza za swoje zachowanie. Pokazane jest jak 20-latka obcina swoje długie włosy, wyrażając w ten sposób swój żal.

"Nie wierzę, że tylko to wystarczy, by mi zostało wybaczone moje zachowanie, ale pierwsze o czym pomyślałam, to że nie chciałabym opuszczać AKB48. Życzyłabym tego z głębi mojej duszy. Wszystko co zrobiłam, to moja wina" - mówi Minami.

"To było bezmyślne i niedojrzałe... Bardzo mi przykro" - dodaje.

Wokalistki i tancerki z AKB48 są pogrupowane na trzy "podzespoły": A, K i B, dzięki czemu w tym samym czasie girlsband może koncertować w trzech różnych miejscach. Minami Minegishi była jedną z oryginalnych członkiń AKB48 (debiutowała w teamie A).

Okazało się, że Minami została zdegradowana do statusu Kenkyusei (zajmują się trenowaniem wokalistek i tancerek, czasem też zastępują je na scenie). Do takiej sytuacji w zespole doszło po raz pierwszy od czterech lat.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chłopaki | obcięła włosy | Minami Minegishi | AKB48 | przeprosiny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje