Reklama

Reklama

Polskie gwiazdy bez matury

Najwyraźniej egzamin dojrzałości nie jest konieczny do odnoszenia sukcesów na listach przebojów.

W związku z trwającymi obecnie maturami, "Fakt" postanowił opublikować listę polskich celebrytów, którzy z różnych powodów nie zdali egzaminu dojrzałości.

Wśród polskich gwiazd bez wykształcenia średniego znajdziemy również znane postacie naszej sceny muzycznej.

Awersja piosenkarki Agnieszki Chylińskiej do polskiego szkolnictwa znana jest powszechnie. Według "Faktu" wokalistka "nie podeszła do matury, bo chciała się rozwijać muzycznie w zespole O.N.A.".

Średniego wykształcenia nie posiada również gwiazda pop Edyta Górniak. W nauce artystce przeszkodziła "kariera z musicalem 'Metro' na Broadwayu" - czytamy.

Reklama

Wreszcie na liście znalazł się także piosenkarz Maciej Maleńczuk, który "postawił na muzykę". "Chodził do kilku szkół, jednak matury nie zdał" - wyjaśnia bulwarówka.

Brakiem średniego wykształcenia przechwalała się Zbigniew Hołdys. Były lider grupy Perfect przyznał, że inaczej na sprawę zapatrywała się jego matka, która była nauczycielką. "Wstydziła się bardzo" - "Fakt" przytacza wypowiedź artysty.

"Są inteligentni i odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. Można? Można!" - takimi słowami tabloid puentuje zestawienie "Polskie gwiazdy bez matury".

Kayah: Matura mnie ominęła. Sytuacja ławkowa mnie nie nęci

Źródło: X-news

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje