Reklama

Oto nowa gwiazda. Ma zaledwie 11 lat!

11-letnia Jackie Evancho wkrótce trafi na karty historii. Młodziutka Amerykanka prawdopodobnie stanie się najmłodszą artystką, która znajdzie się w "Top 5" brytyjskiej listy przebojów.

Jak donoszą wyspiarskie media, debiutancki album 11-latki zatytułowany "Dream With Me" osiągnął w minionym tygodniu znakomity wynik sprzedaży i niewiele ustępuje bestsellerowej płycie "Born This Way" Lady Gagi.

Reklama

Kim jest Jackie Evancho? Dziewczynka w zeszłym roku podbiła serca milionów telewidzów, wykonując w amerykańskiej edycji programu "Mam talent" operowe arie. Wydana na fali popularności 11-latki bożonarodzeniowa EP-ka trafiła do czołówki amerykańskiej listy przebojów.

Do brytyjskich sklepów trafił już długogrający debiut dziewczynki zatytułowany "Dream With Me", na którym znalazły się m.in. duety młodziutkiej wokalistki z takimi gwiazdami jak Barbra Streisand czy Susan Boyle.

Jak 11-letnia Jackie Evancho odnajduje się w nowej rzeczywistości?

"Uwielbiam wszystko to, co wydarzyło się w moim życiu w ostatnim czasie. Brak mi słów, by powiedzieć jakie to niesamowite" - stwierdziła młoda gwiazda na łamach "The Sun" dodając, że jednak tęskni za domem.

Posłuchaj niesamowitego głosu Jackie Evancho:


Karierą dziewczynki zajmuje się jej matka, która nie odstępuje Jackie na krok.

"Ostatnią rzeczą, jaką widzę przed wyjściem na scenę, to twarz mojej mamy. To dla mnie wiele znaczy" - podkreśla wokalistka, która wciąż nie czuje się gwiazdą.

"To dla mnie dziwne, gdy ludzie proszą mnie o autograf lub o wspólne zdjęcie. Przecież jestem tylko Jackie Evancho" - powiedziała.

Zobacz pierwszy występ Jackie Evancho w telewizji:


O talencie 11-latki wypowiedział się również słynny magnat muzyczny Simon Cowell.

"Jest czarująca i naprawdę słodka. Co więcej, w ogóle nie dociera do niej, jak świetną jest wokalistką" - ocenił telewizyjny gwiazdor.

Czytaj recenzje płytowe na stronach INTERIA.PL

Oglądaj teledyski polskich i światowych gwiazd w naszym serwisie

Zobacz najnowsze galerie zdjęć

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Simon Cowell | Jackie Evancho

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje