Reklama

Ogolą się na łyso!

Jednym z polskich faworytów do wygranej w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie (sobota, 23 sierpnia) jest grupa Video z Anią Wyszkoni. Jeśli ich piosenka "Soft" wygra, muzycy zadeklarowali, że ogolą się na łyso! Deklaracja nie uwzględnia wyjątków, więc być może swoje włosy straci także wokalistka Łez.

"Jesteśmy już po pierwszych próbach, szykujemy się do jak najlepszego występu i... stawiamy zakłady. Układ jest taki, że jeśli nasz występ zakończy się sukcesem, wszyscy golimy głowy na łyso! Jest to zakład w pełni honorowy, a zatem nie ma od niego wyjątków, dotyczy zarówno długich dreadów Jamajki jak i lśniących włosów Ani Wyszkoni" - deklarują członkowie Video.

Reklama

"Jeśli się nie uda, zadowolimy się bursztynowym spławikiem, który kupiliśmy sobie na straganie przy sopockim molo. Wprawdzie wygląda trochę inaczej, ale brzmi podobnie i też można go postawić na telewizorze..." - dodają.

Video z Anią Wyszkoni w koncercie półfinałowym w Operze Leśnej w Sopocie (sobota, 23 sierpnia) rywalizować będą z Formacją Nieżywych Schabuff ("Ławka"), For Teens ("Jesteś częścią mnie"), Natalią Lesz ("Power of attraction") i grupą Pectus ("To, co chciałbym Ci dać"). Najlepszy z tych wykonawców będzie reprezentował nasz kraj w koncercie finałowym.

Do koncertu finałowego Komisja Konkursowa zakwalifikowała również 6 wykonawców zagranicznych. W Sopocie wystąpią: Danny ("Tokyo"), Oh Laura ("Release Me"), Matt Pokora ("Catch me if you can"), Ruslana feat. T-Pain ("Moon of dreams"), Velvet ("Chemistry") i Mans Zelmerlöw ("Brother oh Brother").

Sprawdź bloga "Sex, kłamstwa i kasety video" Zee Zee Woo, czyli Wojtka Łuszczykiewicza, wokalisty Video.

Zobacz profil Video w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Video na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: łysy | Sopot | video

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje