Reklama

Reklama

Nie ma mocnych na Nosowską

Album "Osiecka" Kasi Nosowskiej już po raz ósmy (i jednocześnie czwarty z rzędu) znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce.

Płytę dedykowaną wybitnej autorce tekstów, Agnieszce Osieckiej, promował singel "Kto tam u ciebie jest?" (zobacz teledysk)

"Głupio powiedzieć, ale ja tej piosenki nie znałam. Nie wiedziałam, że istnieje" - przyznaje Nosowska.

"Oryginał brzmi przedziwnie, a my zrobiliśmy z tego zupełnie inny utwór. Marcin Bors powiedział, że mam to zaśpiewać tak, jakbym od dłuższego czasu brała tabletki uspokajające, popijała alkoholem, była totalnie zmęczoną kobietą, znała na wylot życie..." - opowiada wokalistka.

Reklama

"Moja wyobraźnia uwielbia takie wyzwania. Pamiętam, że śpiewałam na granicy szaleństwa. Gdy tego słucham, to nie poznaję siebie - autentycznie się boję" - dodaje artystka.

Nie zmieniły się również dwie kolejne pozycje zestawienia. 2. miejsce wciąż okupuje Paulla z płytą "Nigdy nie mów zawsze", a 3. ponownie przypadło ścieżce dźwiękowej z filmu "Mamma Mia!".

Spory awans zanotowała Lady GaGa i album "The Fame", który skoczył z miejsca 22. na 6. 22-letnia Amerykanka typowana jest na gwiazdę 2009 roku w popie - single "Poker Face""Just Dance" już od kilku tygodni są światowymi przebojami.

Najwyżej notowaną nowością jest w tym tygodniu składanka "The Best Polish Love Songs... Ever!" - 9.miejsce. Na 26. pozycji debiutuje album "Der Prozess" Armii, a "oczko" niżej "Tonight: Franz Ferdinand" szkockiego zespołu Franz Ferdinand. Płyta "Infinity" Kapeli ze Wsi Warszawa jest z kolei nowością na 41. miejscu.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL