Reklama

Nic na wariata

Wokalistka Ewelina Flinta powoli szykuje nowy album.

- Od dłuższego czasu pracuję nad nową, trzecią już płytą - opowiada portalowi INTERIA.PL piosenkarka.

Reklama

- Mam około 40 interesujących, różnorodnych piosenek, czyli teoretycznie materiał na 4 płyty. Co nie oznacza, że na 4 na tyle dobre żebym chciała je wydać. Baaa! Wciąż nie czuję, która z nich mogłaby być singlem choć "kandydatek" jest kilka.

Przypomnijmy, że ostatni album "Nie znasz mnie" Ewelina wydała jeszcze w 2005 roku.

- Wiem, że niektórzy, zwłaszcza moi fani, już się niecierpliwią, ale wiem też, że tworzenie jest procesem, to musi trwać. Popełniłam parę błędów przy poprzednich płytach i nie chcę ich powtarzać. Wyniosłam z tego pewność, że pośpiech jest bardzo złym doradcą - podkreśla Flinta.

- Wychodzę zresztą z założenia, że lepiej dłużej pracować i zrobić coś dobrego, czego się jest absolutnie pewnym, niż coś kiepskiego pracując na wariata, pod presją, bo "już trzeba", bo inni już wydali. Nic nie trzeba.

- Suzanne Vega nad swoim ostatnim albumem "Beauty & Crime" pracowała 6 lat - ja go uwielbiam, zwłaszcza piosenkę "Frank & Ava".

- A osobiście, nie wiem ile to już lat, czekam cierpliwie na nową płytę Edyty Bartosiewicz i jakoś jestem spokojna, że Edyta ją wyda wtedy kiedy poczuje, że to jest właściwy moment - mówi Ewelina.

A już w sobotę 15 marca od godziny 18 do 22 Ewelina Flinta będzie gościem Krzysztofa Urbaniaka w radiowej stacji RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl). O godzinie 19 wokalistka pojawi się również na czacie portalu INTERIA.PL, którego szczegóły znajdziecie tutaj .

Zobacz teledyski Eweliny Flinty na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wariat | powoli | Ewelina Flinta | wokalistka | Ewelina | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje