Reklama

Natalia Niemen: Występ na konwencji PiS-u i walka z krytyką

Córka Czesława Niemena na pewno nie spodziewała się aż tak zdecydowanych ataków na jej osobę po występie na konwencji kandydata PiS na prezydenta - Andrzeja Dudy.

Wokalistka zaśpiewała przed partyjną publicznością dwa utwory z repertuaru Czesława Niemena: "Niebo" oraz "Dziwny jest ten świat". Wytłumaczyła także, dlaczego zdecydowała się na udział w imprezie politycznej:

"Jesteśmy tutaj, bo wspieramy osoby, które całym swoim sercem, słowem i postępowaniem, pragną, aby w naszej Polsce cały czas nie umierały, a kwitły wartości tradycyjne takie jak: prawdziwy Bóg, a nie ten namalowany, rodzina i honor. A wtedy ojczyzna jest pełna piękna, dobra i tej siły, której powoli na świecie zaczyna brakować" - tłumaczyła Niemen.

Reklama

Jak się okazało, występ wokalistki nie przypadł do gustu wielu osobom, które swoje niezadowolenie wyrażały na fanpage'u Natalii Niemen:

"Przestań śpiewać przepiękne piosenki swojego ojca, bo najzwyczajniej w świecie po prostu je profanujesz".

"Sama sobie wystawiła pani wizytówkę, występując na konwencji PiS-u... Żal patrzeć. A jak chce się Pani bawić w tym szambie, proszę nagrać jakiś swój utwór i śpiewać go przez całą kampanię wyborczą, zamiast bezcześcić utwory swojego ojca w taki sposób! Dobrze chociaż zapłacili? Brak słów".

"Taki wstyd, wyświechtała pani przebój ojca, piosenkę stulecia na zebraniu politycznym. Mam nadzieję, że opłaciło się zbrukać ojca dla kasy. Żal mi Pani"!

Na zaczepki odpowiedziała w końcu sama Natalia Niemen. W długim wpisie na Facebooku krytykuje ona swoich przeciwników:

Post użytkownika Natalia Niemen.

Obecnie Natalia Niemen występuje na scenie wraz ze swoim mężem Mate.O (Mateuszem Otrembą). Jest także wokalistką zespołów New Life M. oraz Trzecia Godzina Życia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Niemen | Czesław Niemen | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy