Reklama

Lady GaGa w wersji piłkarskiej. Posłuchaj!

Kolejny przebój amerykańskiej piosenkarki Lady GaGa doczekał się nowej interpretacji. Tym razem utwór "Bad Romance" na warsztat wzięli fani piłkarskiej reprezentacji Anglii, którzy przy okazji wyśmiewają Francuzów.

Przypomnijmy, że choć Anglicy nie olśniewają podczas odbywających się w Republice Południowej Afryki mistrzostw świata w piłce nożnej, to jednak awansowali do fazy pucharowej turnieju. W przeciwieństwie do Francuzów, którzy całkowicie skompromitowali się na mundialu.

Reklama

O tym właśnie opowiada nowa wersja przeboju Lady GaGa "Bad Romance" (zobacz klip), zatytułowana "At Least We're Not As Bad As France" ("Przynajmniej nie jesteśmy tak źli jak Francja"), której autorem jest Dave Henson.

W utworze Hanson ubolewa nad kiepską formą reprezentacji Albionu, ale z humorem zauważa, że Anglicy nie są tak źli jak Francja i mają lepszy bilans bramkowy, niż Korea Północna, bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna mundialu.

Autor "At Least We're Not As Bad As France" przypomina również o kontrowersyjnych okolicznościach, w jakich Francuzi awansowali do mistrzostw po zagraniu ręką przez Thierry'ego Henry'ego.

"Posłuchajcie przyjaciele, nie chcę być okrutny, ale oni są na tym turnieju tylko przez rękę Henry'ego" - śpiewa Hanson.

"Nasz zespół przynajmniej nie odmawia treningów" - to znowuż nawiązanie do strajku piłkarzy francuskich podczas mistrzostw.

Posłuchaj "At Least We're Not As Bad As France":

Przeczytaj również:

Lady GaGa wykorzysta... ludzkie zwłoki!

Lady GaGa skończyła nowy album!

Lady GaGa: Skandal na meczu

Zobacz teledyski Lady GaGa na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anglicy | france | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje