Reklama

Króliczek Playboya pozywa Jacksona

Aktorka Ola Ray, znana bardziej jako była modelka pisma "Playboy", wniosła pozew sądowy przeciwko Michaelowi Jacksonowi. Ray domaga się od "króla popu" wypłacenia wynagrodzenia należnego za występ w słynnym teledysku do piosenki "Thriller".

Aktorka wcieliła się w postać dziewczyny Jacksona w jednym z najsłynniejszych teledysków wszech czasów. Teraz twierdzi, że "Jacko" złamał umowę, nie wypłacając jej należnych wpływów z tantiem.

Reklama

Ray nie jest pierwszą osobą, która czuje się poszkodowana w związku z rzekomo nieprawidłowym sposobem rozliczaniem zysków z klipu. W styczniu tego roku pozew przeciwko Jacksonowi wniósł sam reżyser "Thrillera", John Landis, domagając się obiecanych 50 proc. zysków z teledysku i materiałów promocyjnych z nim związanych. Sąd nie wydał jeszcze wyroku w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Michael Jackson szykuje się obecnie na swój wielki powrót. Już 8 lipca startuje zaplanowana na aż 45 koncertów seria występów muzyka w Londynie. Jeszcze przed powrotem na scenę w sklepach pojawić ma się nowy singel Jacksona.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: króliczki | pozew | aktorka | Michael Jackson | króliczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje