Reklama

Koncert dla Bogusława Meca

W czwartek, 25 października, w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na przeszczep szpiku kostnego dla Bogusława Meca, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy lat 70., znanego choćby z takich przebojów, jak "Jej portret", "Na pozór" i "Mały biały pies".

Bogusław Mec od jakiegoś czasu walczy z ciężką chorobą nowotworową. Szansą dla niego jest przeszczep szpiku kostnego, na który jednak potrzeba aż 200 tysięcy złotych. Z pomocą zgłosili się natychmiast jego przyjaciele i koledzy po fachu. Postanowili zorganizować "Koncert dla Bogusia".

Reklama

Wśród gwiazd, które pojawią się na scenie w łódzkiej hali sportowej, znaleźli się m.in. Urszula Dudziak, Majka Jeżowska, Hanna Śleszyńska, Halina Frąckowiak, Wojciech Gąssowski, Robert Janowski, VOX, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki oraz Orkiestra Zbigniewa Górnego.

"To ma być wielka biesiada, radosna gala, a nie jakaś stypa. Chcę, żeby wszyscy, którzy przyjdą, dobrze się bawili. Ma być optymistycznie i bardzo hucznie" - powiedział o koncercie Bogusław Mec w rozmowie z "Super Expressem"

Lekarze opiekujący się artystą twierdzą, że jeśli szybko znajdzie się dawca szpiku i operacja przebiegnie pomyślnie, to już za kilkanaście miesięcy Bogusław Mec znów będzie mógł normalnie występować na scenie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje