Reklama

Kombii nie stoją w miejscu

Na rynku jest już najnowszy album grupy Kombii "Ślad". Grzegorz Skawiński opowiedział portalowi INTERIA.PL o zmianach w brzmieniu zespołu.

Wokalista i gitarzysta formacji Kombii, Grzegorz Skawiński opowiedział podczas rozmowy z naszym portalem, jakie niespodzianki czekają na fanów zespołu na nowej płycie:

Reklama

- Płyta jest taneczna, co nie znaczy dance'owa, bo to zasadnicza różnica. Myślę, że fani znajdą na niej sporo ciekawostek muzycznych, bo zespół Kombii nie stoi w miejscu.

- Wciąż interesują nas nowe rzeczy, nie odcinamy tylko kuponów od przeszłości. Ta płyta absolutnie pokazuje, jakimi dysponujemy środkami jako muzycy, wykonawcy, jako zespół.

 Skawiński wskazał też różnice między poprzednim albumem "c.d." a najnowszym "Ślad":

 - Jest to kontynuacja albumu "c.d.", jednak została zupełnie inaczej zrobiona. Tym razem zastosowaliśmy dużo żywych instrumentów, jest dużo żywej perkusji. Inaczej jest też zrealizowana, bo gdy wracaliśmy z płytą "c.d.", to była jedna wielka niewiadoma i szukaliśmy czegoś. Teraz można powiedzieć, że już znaleźliśmy swój styl, który chcemy ugruntować na tej nowej płycie.

Posłuchaj fragmentów płyty "Ślad" na stronach INTERIA.PL! Szczegóły znajdziesz tutaj!

Przeczytaj cały wywiad z Kombii.

Zobacz teledyski Kombii na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: miejsc | grzegorz | ślad | Grzegorz Skawiński | Nie | Kombii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje