Reklama

Justin Timberlake związany z Christiną Aguilerą?

Takiej zniewagi Britney Sprears chyba nie zniesie. W amerykańskich mediach pojawiły się doniesienia, że Justin Timbrelake, jej były życiowy partner i na co dzień członek grupy 'N Sync obecnie spotyka się z Christiną Aguilerą, największą rywalką wykonawczyni przeboju "Oops I Dit It Again".

Christina Aguilera wielokrotnie wypowiadała się na temat Justina używając dość niepochlebnych słów. Ostatnio zmieniła jednak to swoich wypowiedzi i daje deliktatni do zrozumienia, że między nią, a członkiem 'N Sync coś zaiskrzyło. Justin musi być naprawdę obrotny, bo nieoficjalnie mówi się, że widziano go także na prywantych spotkaniach z Janet Jackson.

Reklama

"Spotykam się z Justinem. Jest bardzo kochanym mężczyzną. Mieliśmy okazję widywać się w miejscach, w których nikt by się nas nie spodziewał. Po prostu nie chcieliśmy być niepokojeni. Chcieliśmy po prostu zjeść obiad i trochę się zabawić" - powiedziała Christina. Jak na razie nie wiadomo czy jest to prawda, czy tylko seksowna wokalistka chce zdenerwować swoją rywalkę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'N Sync | Christina Aguilera | timberlake | Justin Timberlake | justin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje