Reklama

Reklama

"Judasz" od Lady GaGi

Jak już wcześniej informowaliśmy, "Judas" to drugi singel zapowiadający nadchodzącą płytę "Born This Way" Lady GaGi. Nagrania możecie już posłuchać na naszych stronach.

Piosenka "Judas", napisana przez Lady GaGę i producenta RedOne, tradycyjnie już wzbudziła spore kontrowersje. Poszło o zapowiedzi wokalistki, że przy pracy nad teledyskiem zamierza sięgnąć po symbolikę z Biblii. Wiadomo już, że GaGa wystąpiła w roli Marii Magdaleny, a postać Judasza zagrał Norman Reedus ("Pandorum", "Blade: Wieczny łowca II", "Plotka", "Osiem milimetrów", "Święci z Bostonu").

"Jeśli 'Born This Way' wyrwał was z butów, to kolejny singel po prostu was zaszokuje. Będziecie zaskoczeni i wręcz oszalejecie" - ekscytował się RedOne zapowiadając premierę piosenki "Judas".

Reklama

Sama Lady GaGa opisywała "Judas" jako mroczny utwór opowiadający o kobiecie, która zakochuje się w niewłaściwym mężczyźnie. Krytycy porównują taneczne nagranie do wcześniejszych piosenek Lady GaGi wyprodukowanych przez RedOne, jak "Poker Face", "LoveGame", "Bad Romance" i "Alejandro".

Nowy singel do sieci trafił w piątek 15 kwietnia na cztery dni przed swoją oficjalną premierą. "Billboard" typuje, że przed dwa i pół dnia singel rozejdzie się w nakładzie ok. 350-400 tys. egzemplarzy, co pozwoli mu zadebiutować na 1. miejscu amerykańskiej listy przebojów. W Wielkiej Brytanii utwór pojawił się na 14. pozycji.

Okładkę do singla "Judas" z sercem umieszczonym na czerwonym krzyżu zaprojektowała sama Lady GaGa.

Posłuchaj piosenki "Judas" Lady GaGi:

Czytaj także:

Lady GaGa sięgnie po motywy biblijne

Zobacz teledyski Lady GaGi na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL