Reklama

Jennifer Lopez wraca do "Idola"?

Latynoska wokalistka Jennifer Lopez prawdopodobnie wróci na stołek jurorki w amerykańskiej edycji "Idola". Wszystko za sprawą rezygnacji trzech z dotychczasowych jurorów.

Najpierw Mariah Carey postanowiła wyjechać na światową trasę koncertową. Nicki Minaj również chce się skupić na własnej karierze muzycznej. Po 12 latach jurorowania zrezygnował też Randy Jackson. Jak powiedział ostatnio producent, mało prawdopodobne, by i czwarty z nich - wokalista country Keith Urban - został w programie.

Reklama

Dlatego też mówi się głośno o tym, że praktycznie ktokolwiek będzie chciał usiąść w jury, będzie przyjęty, a już osoba o takim nazwisku jak Jennifer Lopez na pewno.

"Menedżer J.Lo już prowadzi rozmowy z telewizją FOX" - przyznał jeden ze znajomych wokalistki.

Lopez już w 2011 roku siedziała na stołku jurorki w "American Idol", a teraz chciałaby wrócić do programu. "Trwają jeszcze rozmowy, ale wygląda na to, że są na finiszu. To chyba już tylko kwestia kilku dni" - powiedział informator.

Wokalistka ostatnio przyznała, ze chciałaby osiedlić się w Los Angeles, zwłaszcza, że jej bliźniaki osiągają wiek przedszkolny i potrzebna jest im stabilizacja.

Zobacz teledyski Jennifer Lopez na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Idol (tv) | jury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje