Reklama

Gosia: Używajcie rozumu!

Gosia Andrzejewicz opowiedziała nam o swoich fanach, a także postanowiła zachęcić słuchaczy do przeciwstawienia się serwisom plotkarskim.

Gosia Andrzejewicz w rozmowie z INTERIA.PL poruszyła temat krzywdzących plotek, jakich jest adresatką oraz przyznała, że była pełna obaw, jak wpłyną one na obiór jej najnowszego albumu "Wojowniczka" przez słuchaczy.

Reklama

- Ja jestem chyba najbardziej opluwaną osobą z polskiego show-biznesu. Zastanawiałam się w jaki sposób teraz ludzie, którzy czytają te plotki, te kłamstwa na mój temat, będą postrzegać muzykę. Choćby to była najlepsza muzyka na świecie, czy oni będą w stanie odgrodzić te wszystkie kłamstwa i spojrzeć na prawdę muzyki - mówi.

Zobacz apel Gosi:

Wokalistka wyraziła również uznanie dla ludzi, którzy nie wierzą w kłamstwa na jej temat:

- Cieszę się, że mamy tak bardzo dużo mądrych ludzi w Polsce, którzy nie dają sobą manipulować, aczkolwiek naprawdę mają wiele, wiele przeszkód by móc racjonalnie myśleć.

Gosia postanowiła przestrzec fanów przed niebezpieczeństwem ulegania takiej manipulacji:

- Mój apel do ludzi jest taki, żeby otworzyli oczy i zobaczyli, że każdy news jaki się ukazuje, jakiś ma cel. To jest wszystko zaplanowane. To oni wam mówią kogo macie lubić, kogo macie szanować, jakiej muzyki macie słuchać.

Dodajmy, że to właśnie podobnym sytuacjom poświęcony jest pierwszy singel z nowej płyty - "Otwórz oczy" (zobacz klip).

- Ja nie dam sobie takich rzeczy wmawiać. Jestem wojowniczką i uważam, ze każdy powinien mieć swoje zdanie i nie dam sobą manipulować - zapowiada wokalistka.

Zobacz jak Gosia mobilizuje do walki z plotkami:

Wokalistka jest zdania, że serwisy plotkarskie mogłyby zniszczyć jej karierę gdyby nie fakt, że posiada ona wytrwałych fanów, którym za naszym pośrednictwem podziękowała za wsparcie.

- Po takiej nagonce medialnej powinno nikogo nie być na tych koncertach. Wszystko co najgorsze zostało o mnie powiedziane. Nie miałam się jak bronić, tylko i wyłącznie moją muzyką. A ludzie mimo wszystko, mimo tego oczerniania przychodzą na koncerty.

Gosia chwali swoich fanów:

Piosenkarka twierdzi, że prawdziwe oblicze Gosi Andrzejewicz można zobaczyć na koncertach.

- Tam mogę pokazać przez ponad godzinę jaka jestem naprawdę. Zawsze śpiewam na żywo, ludzie słyszą mój głos, czują moją energię, czują prawdę. Tego nie da się oszukiwać - podkreśla Gosia.

Czytaj także:

Gosia do fanów: Jesteście niesamowici!

Zobacz wojowniczą Gosię!

Posłuchaj piosenek Gosi Andrzejewicz w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | używana | kłamstwa | oczy | muzyka | gosia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje