Reklama

Gorące szczegóły pobytu Celine Dion!

- To będzie najbardziej lanserska impreza ostatnich lat. Cała "warszawka" wybiera się do Krakowa - mówi nasz informator na temat tego, co wydarzy się po koncercie Celine Dion w sobotę, 28 czerwca.

Kanadyjska piosenkarka wystąpi o godzinie 20. na krakowskich Błoniach podczas festiwalu May B Kraków.

Reklama

Nasze źródło zbliżone do organizatora podaje, że 200 metrów od sceny ustawione zostanie ekskluzywne miasteczko cateringowe, gdzie po koncercie bawić się będzie Celine Dion oraz 300 zaproszonych gości.

- Aktorzy, aktorki, wokaliści, wokalistki wręcz zabijali się o te zaproszenia. Menedżerowie gwiazd sami wydzwaniali do organizatorów, prosząc o wejściówki - mówi nasz informator.

Program imprezy jest już zapięty na ostatni guzik. Na początku goście raczeni będą truskawkami i szampanem otwieranym... szablami.

Wcześniej, w sobotnie popołudnie, Celine Dion dokona uroczystego otwarcia Alei Gwiazd RMF FM, która znajdzie się na nadwiślańskich bulwarach. Następnie Kanadyjka zwiedzi Wawel, uda się na spacer po rynku i zje obiad w restauracji "Wierzynek".

Krakowski koncert będzie jednym z największych w światowej trasie Dion. Na scenie zostanie zamontowany specjalny system oświetleniowy, który wprowadzi publiczność w odpowiedni nastrój. Wszystkie niezbędne części zostaną przetransportowane przez 150 tirów. Przy budowie miasteczka oraz obsłudze show bierze udział 500 osób: dźwiękowców, oświetleniowców, kierowców - informuje radio RMF FM.

Celine po wylądowaniu w Krakowie będzie towarzyszyło 13 ochroniarzy. Poruszać się będzie dwoma limuzynami Audi A8 w wersji LONG.

Zobacz teledyski Celine Dion na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: informator | RMF | celine dion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje