Fergie upiła się w studiu
Wokalistka The Black Eyead Peas poprosiła kolegę z zespołu o przyniesienie wina na sesję nagraniową płyty "The E.N.D.". Skończyło się... wesoło.

Fergie chciała być jak najbardziej wiarygodna przy rejestrowaniu piosenki "Out Of My Head", traktującej o imprezowaniu.
"To bardzo zabawowa piosenka, nieco przypominająca My Humps. Poprosiłam Willa, żeby przyniósł kilka butelek wina, jeśli chce, żebym zaśpiewała to dobrze. Więc wszyscy się upiliśmy, a potem nagraliśmy ten utwór" - opowiada Fergie.
"The E.N.D." to pierwszy studyjny album zespołu z premierowym materiałem od czasu wydanego w maju 2005 roku "Monkey Business". Tamta płyta sprzedała się na całym świecie w dziewięciu milionach egzemplarzy. Muzycy zostali nagrodzeni za ten album Grammy, a piosenki "Don't Phunk With My Heart" i "My Humps" otrzymały wyróżnienia jako najlepsze utwory w kategoriach rap, pop i za najlepsze teledyski.
Premiera płyty "The E.N.D." zaplanowana jest na 8 czerwca.
Zobacz teledyski The Black Eyed Peas na stronach INTERIA.PL.