Reklama

"Elektryczny" Pet Shop Boys: Posłuchaj przed premierą!

Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać płyty "Electric" duetu Pet Shop Boys. Dodajmy, że Brytyjczycy 4 września wystąpią w Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

"Electric" to pierwszy album Pet Shop Boys po rozstaniu z wytwórnią Parlophone. Materiał ukaże się nakładem własnego labelu x2 (za pośrednictwem oficyny Kobalt, w Polsce dystrybucją zajmie się Mystic).

Reklama

Będzie to również pierwsza płyta wyprodukowana przez trzykrotnego laureata Grammy Stuarta Price'a, który ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami, jak m.in. Madonna, Kylie Minogue, Lady Gaga, The Killers, Seal, Take That i New Order.

"'Electric' to bardziej rzecz na taneczne parkiety. 'Elysium' był bardziej refleksyjny, a 'Electric' jest mocno imprezowy. Praca ze Stuartem Price'em nad studyjnym albumem to coś, co chcieliśmy zrobić od dłuższego czasu" - mówią członkowie Pet Shop Boys.

Płyta "Electric" zawiera osiem nowych piosenek plus cover "The Last To Die" Bruce'a Springsteena. W utworze "Thursday" gościnnie wystąpił wokalista i raper Example. Materiał był nagrywany w Berlinie, Los Angeles i Londynie.

Do promocji wybrano singel "Axis", do którego remiks przygotował Boys Noize.

Oto szczegóły płyty "Electric":

1. "Axis"
2. "Bolshy"
3. "Love is a bourgeois construct"
4. "Fluorescent"
5. "Inside a dream"
6. "The last to die"
7. "Shouting in the evening"
8. "Thursday" (featuring Example)
9. "Vocal".

Posłuchaj albumu "Electric":

Zobacz teledyski Pet Shop Boys na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pet Shop Boys | nowa płyta | odsłuch płyty | PET

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje