Reklama

Reklama

Do ataku, hej: Euro nie musi się kojarzyć z kiczem

Wrocławski wokalista i kompozytor Marcin Piórecki przygotował teledysk do utworu "Do ataku hej" firmowanego szyldem Euro Go Project. Klip możecie już zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL!

Jak zdradza Marcin Piórecki, żeby nakręcić ten teledysk zastawił wszystkie swoje instrumenty w lombardzie. Dopiero później pomogli sponsorzy i spółka Wroclaw2012.

"Nie było łatwo, w teledysku miał kopnąć piłkę prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, już mieliśmy nawet umówiony dzień zdjęciowy, ale nie udało się z powodu nadmiaru obowiązków związanych z przygotowaniami na Euro. Chcieliśmy również obsadzić w jednej z ról wielkiego fana futbolu, profesora Jana Miodka, ale nie wyraził zgody" - mówi Marcin Piórecki, znany także jako Marlon Kozaky.

Reklama

W teledysku nakręconym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu pojawia się za to zespół tańca nowoczesnego "No i Co Crew" i dziewczyny z kwartetu smyczkowego Chilli oraz 5-letni piłkarz Olivier Lenny.

Nawiązaniem do meczu Polska - Czechy (odbędzie się 16 czerwca właśnie we Wrocławiu) jest kultowa Skoda 110 Rapid w barwach biało-czerwonych.

Zobacz teledysk "Do ataku hej":

"Wrocław postawił na minimalizm i pokazał, że teledysk na Euro nie musi się kojarzyć z kiczem, biesiadą i koniecznie z kapeluszami ze sznureczkiem" - dodaje na koniec Marcin Piórecki.

Sprawdź tekst piosenki "Do ataku, hej" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy