Reklama

Reklama

Bogaty dzięki Lady GaGa

Akon rozważa zakończenie kariery z powodu... Lady GaGi. Kontrakt płytowy, który wokalistka podpisała z jego firmą KonLive sprawił, że jest ustawiony do końca życia.

Umowa została podpisana jeszcze w 2007 roku. KonLive jest częścią wytwórni Interscope Records. Akon w najśmielszych snach nie przypuszczał, że sukces jego "podopiecznej" okaże się tak wielki.

"Ona praktycznie wysłała mnie na emeryturę. Była dla mnie jak błogosławieństwo. Pojawiła się we właściwym momencie. Jestem z siebie zadowolony, że w nią uwierzyłem. Jeśli w coś naprawdę wierzysz, to ci się później zwróci" - opowiada Akon.

Debiutancki album Lady GaGi, "The Fame", ukazał się jesienią 2008 roku. Przyniósł on takie hity jak "Just Dance", "Poker Face" czy "Paparazzi". W listopadzie 2009 roku wyszła edycja specjalna tej płyty zatytułowana "The Fame Monster". Pilotował ją singel "Bad Romance". Oba albumy znalazły w 2009 roku aż 5,9 mln nabywców.

Reklama

Ostatnio wokalistka triumfowała podczas gali Brit Awards 2010, podczas której zgarnęła trzy statuetki w kategoriach zagranicznych: najlepsza artystka, debiut i płyta roku.

Zobacz teledyski Lady GaGi na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Lady GaGa znów triumfuje

Lady GaGa: kreacje, prowokacje, przeboje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL